Hoşlandığım çocuğu unutmam icin işten çıkmayı düşünüyorum?

Ondan hoşlanıyorum o da benden hoşlanıyo diye düşünüyorum. Daha doğrusu hoşlandığını düşündüğüm hareketlerde bulunuyo bazen, bazende hoşlanmadığını düşündüğüm hareketler yapıyo. Emin olamıyorum. Hiç konuşmuyoruz, bir araya gelmiyoruz, bir ara faceden yazmıştı bana. bir kaç olay yaşadıktan sonra silmem gerekti. Konuşmamız bu şekilde sonlandı. Bu belirsizlik beni öldürecek. İşten çıkmayı düşünüyorum daha fazla onu görmemek için. Belki unuturum onu. Sizce ben çıksam üzülür/özler mi? Bana ulaşmaya çalışır mı?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• eğer işini seviyorsan ve başarılıysan hiç düşünme bunu...

0|0
    0|0
    • evet seviyorum, ama olmuyo sürekli karsilasmak onu görmek benim icin tam bir iskence, canim yaniyo

• bak , aynı durum başıma geldi , çok iyi bir işte , sevgilimle ayrıldık , işe giderken resmen gözyaşlarıyla gittim ve sonunda da işten ayrıldım... ondan sonra hiç bir işte aynı iş mutluluk ve tatminini bulamadım , o kıza olan aşkım ise 3-5 ay sonra bitti - gitti ve şu ana kadar da hep pişmanlıkla yaşadım.. keşke bana da bir yol gösteren olsaydı !! düşün bir kere , eğer seni haketse , birlikte olurdun zaten , hem kadının erkeğin ğeşinden koşması da nereden çıktı , eğer bir erkek sana kul köle olmuyorsa zaten sil defterden , çünkü ilerde belinde odun kırar emin ol canım ...

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum :(

1|0
    0|0
    • bizi en iyi biz anlariz, gel kiz özele konusalim :D

• @iammoonny

• ay uf @iammoony bu iste

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14

Benzer Benceler

Yükleniyor...