Bir erkek neden bazen mala baglar? Odunlasir?

Neredeyse cikacagimiz cocuk arada su aralar mala bagliyo ben romantik oluyorum o guluyo falan? Cok tuhaf? Beni bayagi sahiplendi baski yapiyo kimle konusuyosun diye ama su tavirlari neden boyle anlamadim? Yapisindan dolayi mi sizce?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşında cesaret eksik. sen onu biraz cesaretlendir. tavrınla, konuşmanla, sana kiminle konuşuyorsun diye soruyorsa; kendisine olan güven eksikliğindendir.
    ona biraz cesaret ver

0|0
    0|0
    • Mesela az once gene konu bul dedi sikiyo dedi dediki napicaz bende saril dedim o da bana sikiyo dedo emoji saril falan konusasim kalmiyo dedi? Cocuk konusmak istiyo ama boyle yazinca kendinden mi sogutmaya calisiyo anlamadim

• seni seviyor mu?

• şunu unutma...
      kaçan kovalanır. çocuğun üstüne çok düşme. o seni arasın (o 2 kere arasa sen 1 kere ara)

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyi 1hafta kadar önce yaşadım ve dün başlamadan bitti

0|0
    0|0
    • 4 aydir falan konusuyoruz son zamnlarda sacma sapan mala bagladi o arkamdan cok kosmustu sanirim yuz de vermeyince o mal hareketlerine de onun gibi cevapverince dun resti cekti ama Şu an ikimiz de birbirimizden hoslaniyoruz eminim buna o da bana karsi biseyler hissediyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • Hep akıllı olmak, hep ciddi olmak bazen sıkıyor insanı..

Bazen bende kasıtlı olarak saçmalarım..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Her insanın yapısı farklı ama benim gibisi zor bulunur bir de zayıf olsam tadimdan yenmez:(

0|0
    0|0
    • Bisi sorcam nolur cevap yaz bu cocukla 3 haftadir tanisiyoruz ve bir kere bulustuk ve surekli hergun konusuyoruz ve bazen konu olmuyordu ama su ana kadar oldu hele okulda ve o gun bulustugumuzda yalniz dunden beri cocuk konu bul diyo bana simdide oyle dedi? Ne yapmaya calisiyo anlamadim? Normal de konusmuyo surekli konusmak istiyo ama

• Aşk bence bu kadar laubali olamaz bence büyümesi gerekiyor ama zamana bırak ya da bırak onu gitsin🙁

• nasıl yani seni sikiyomu... daha ne konusu bu...

• Olur öyle bazen çok şeyapmamak lazım.

0|0
    0|0
    • Mesela az once gene konu bul dedi sikiyo dedi dediki napicaz bende saril dedim o da bana sikiyo dedo emoji saril falan konusasim kalmiyo dedi? Cocuk konusmak istiyo ama boyle yazinca kendinden mi sogutmaya calisiyo anlamadim

• '*Sıkıyo

• Aynı durum bazen kadınlarda da olur çok takma

0|0
    0|0
  • evet...

0|0
    0|0
  • Yanı özünde o olduğu için normaldir :)

0|0
    0|0
    • Bu cocukla hergun konusuyoruz arada konu hic olmuyo ama nedense dunden beri konu bul dio simdide dedi konu diye gulerek? Ne yapmaya calisiyo

• Hepsini konustuk zaten cocuk erken sahiplendi cok samimi olduk acaba ondanmi

• Olabilir ama illaki konuşmadık birşeyler vardır :)

• Dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Olur öyle bazen çok takmamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Baz3nde ayni durumda kizlar oluyor

0|0
    0|0
    • Bisi sorcam nolur cevap yaz bu cocukla 3 haftadir tanisiyoruz ve bir kere bulustuk ve surekli hergun konusuyoruz ve bazen konu olmuyordu ama su ana kadar oldu hele okulda ve o gun bulustugumuzda yalniz dunden beri cocuk konu bul diyo bana simdide oyle dedi? Ne yapmaya calisiyo anlamadim? Normal de konusmuyo surekli konusmak istiyo ama

• konu bul diye bişey yok her şeyi akışına bırakıcan

Benzer Benceler

Yükleniyor...