Bir erkegin hoşlandığını nasil anlariz?

Bir erkegin hoşlandığını dair kesin ve net belirtileri nelerdir?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi birini anlatayım? Muhakkak anlarsınız aslında... Gözlerinizin taaa içine bakar, rengi kıp kırmızı, pes pembe olur, eli ayağı karışır, saçmalar ve olur olmadık güler elinde değildir, sesi titrer, o bile anlamaz bu kadar yumuşak tonda nasıl konuştuğuna, hep senden bahseder, detaylarına dikkat eder, yolda yürürken alini tutmak ve kendine yakın olmanızı ister.
    kimse ellemesin, gözlerinize, güzelliğinize bakmasın dercesine koruyucu, sahiplenici ve uyarıcı olur. Kısaca siz anlarsınız ve hoşunuza gider merak etmeyin...

0|0
    0|0
    • Surekli bakisan bir erkege ne dersiniz? Evet beni gordugu anda gozumun icine icine bakardi, sohbetini bolup izlerdi ama su var ki cok ozguvenliydi. Hani bakisa aldanmak istemiyorum belki de capkinliktir. Ayrica arkadaslari da yaninda oldugundan onunla birlikte izliyor oluyorlardi. Gercekten hoslanan erkek kiskanip, bakmamalarini istemez miydi? Ben guvenemedigim icin yuz vermedim o da artik oyle davranmiyor, hatta baksa bile bana hissettirmiyor artik ben yokmusum gibi. Bir kac yakaladim yakinlarda

• Guven en onemli sey. Daha bakisirken bile guven vermeyen adam, kendinde aramali bazi sorularin cevabini..

• Madem çözmüş karar vermişsin meseleye daha fazla tartışmaya gerek yok o zaman... Kendinize iyi bakın...

En İyi Kız Görüşü

• gizli kaçamak bakışlar atması ve senim yanındayken elinin ayağına dolaşması

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

312
  • Muhabbet kurmaya çalışıyorsa göz göze geldiğinde kafasını çeviriyorsa kusurlarını görmezden geliyorsa

0|0
    0|0
    • Valla yanindan gitmem yanina oturmamam terslemem bir kusurmu?

• böyle kusur değil karakterinle ilgili kusur olabilir

• Valla bilmiyorum dik dik bakiyodu

• Saclarini orasini butasini senin yaninda duzeltiyorsa. Tabi caktirmadan. Ozman birseyler vardir.

0|0
    0|0
  • sana baktığında "ağzı kulaklarına varıyorsa ve uyanıyorsa (dikleşiyorsa) hoşlanıyordur.

0|0
    0|0
  • Sinir etmesi..
    vardı öyle biri ama çok kısa süre önce bitmek zorunda kaldı muhabbet

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir

0|0
    0|0
    • Utangac birisiyse

• O nasıl baktığına bağlı. Dik dik kötü bir şekilde bakıyosa bence sinirlenmiştir. Ama iyi yanı erkekler önemsemediği kızları pek takmazlar. Bu seni önemsediği anlamına gelir ama hoşlandığı anlaöına gelmez. Kişiyi tam tanımadan kesin birşey söylemek yanlış olur

• Bizdelerdi çoğunlukla o konuştu ben konusmak istemedim cok fazla giderken de elimi hafif sıkıp görüşürüz dedi yüzüme bakarak

• aşk ve sevgi dolu bakışlarından...

0|0
    0|0
  • Anlayamayız

0|0
    0|0
  • İlgilenir

0|0
    0|0
  • bende bilmek istiyorum

0|0
    0|0