Tıpçıyım sevgilim yok yardım eder misiniz?

Diğer fakültelere nasıl açılabilirim? Bu arada esmerim pek yakışıklı sayılmam

0|0
1013

En İyi Erkek Görüşü

• mezun olana kadar bir gideriniz yok be hacım. ünide popüler bölüm mühendislik fakülteleri :D arkadaşlarından yardım alarak açılabilirsin. iş sende biter.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

912
  • Hastalara sarma, hemşerilere pardon hemşirelere olmadı, meslektaşlara çünkü onlar taş gibiler, onlara sar, yok bulamadın evde sarma dolma yapan birine sar.
    Sarda kime sararsan sar yani.:P
    Muhahahaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • derslerine çalış oku doktor ol basarılı bir dokdor ol mesleği ele alınca hepsi götünde dolanır tipe önem vermezler karıyerın var paran var en kırqlını düdüklersin piyasa çünkü kalitesizleşmiş hocaaaaaam

0|0
    0|0
  • Tipci asla yanliz kalmaz. Social cevreni gelistir yeni insanlarla tanis et tut

1|0
    0|0
  • Tıpçısın diye sevgilin olacak diye bişey mi varmış,?

2|1
    0|0
  • İİBF kantinlerinde takıl kardeşim.

Bir Psikologdan tavsiye :D

0|1
    0|0
  • mezun ol doktor ol 4000 tl maaşla kendine bir bmw al sonra bir kafede otur bekle günde en az 5 kız garanti =P

0|0
    0|0
  • Kız olsaydın sana yavşardım dostum her ne kadar tıpçı olsan bile erkekler benim ilgi alanıma girmiyo :)

0|0
    0|0
  • Fakultelere mi acilmayi dusunuyon kac kisi dusunuyon merak ettim bir kiz falan desen anlicam

1|0
    0|0
  • Sen para kazanmaya başla nasıl yakışıklı olucagını izle :)

0|1
    0|0
  • Kantin e takıl. Başka fakülteden tipci düşürmek için gelen kız çoktur eminim onları kestir gözüne

0|0
    0|0
  • Nicki degistir. Stjdoktor degil interndoktor yap ilk once ise oradan basla :D

0|0
    0|0
  • Acelen ne. Sen biraz sosyalleş, konuş insanlarla, olanlar olur. Merak etme. Tecrübe ;)

0|0
    0|0
  • tıpcısın ne arıyon git ders çalış

1|1
    0|0
  • Kelin ilacı olsa başına sürer misali:D

0|1
    0|0
    • evet kelin ilacı olsa kendie suer kardeşim bende arıyorum bulamıyorum sevgili nerde bulunyo bu sevgili

• Beceriksizlik diz boyu

1|0
    0|0
  • Mesleğe başla istediğinİ alırsın 😉😂

0|1
    0|0
  • Ana kampüse giderek :)

0|0
    0|0
  • Tıp okuyorum sevgilisi olmasımı lazım diyorsun.

0|0
    0|0
  • Edemem.

0|0
    0|0
  • Sizde yemekhane ve kütüphane aşkı yok mu 😄

0|0
    0|0
  • Yahışıklılık mühim değil delüğanlı😄 Özgüvenin belli bir seviyedeyse espriliysen sempatiksen her türlü bulursun😊

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...