Arkadaşlar bir tanışma mevzusu detaya bakar mısınız?

bir kafe var geçen gittik 3 kişi kafede çalısan kızla bakıstım sonra çay servisi için masaya geldiği zaman dünya kadınlar gününüz kutlu olsun dedim kız gülümsedi mutlu oldu sonra cıkarken uzun uzun bakıstık iyi gceler dedik birbirimzize. şimdi ben o günden bu yana her gun gıdıyorum kafeye ama haftanın 2 gunu çalısıyor ben garantı olsun dıye her gun gıdıyorum neyse kız kafenın yanında yurtta kalıyormus sevgılısı varmıs ogrendıgım kadarıyla adı da aslı ben kıza vuruldum sizce gidip ona söylemeli miyim? iş çıkışında falan konusmalı mıyım? ne yapmalıyım? kızla her göz göze gelişimizde gülüyoruz kafa sallıyoruz birbirimze yardım lutfen...

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kolay vurulma birader. Kalitesiz erkek tipe Kaliteli erkek hem tipe hem karaktere bakar. Sen daha en fazla 2 kelime etmişsin

0|0
    0|0
    • Kibar iyi bir kız usta tipi cok iyi degil sadece ben begendim

• Merhaba. Gülümsemeni çok beğendim. Gelip bir Merhaba demek istedim de. Direk gülümser zaten. En önemlisi rahat olmak. Gergin olursan kız özgüvensiz olduğunu anlar

• aynen bu ya bu aksam deniycem kız geldiyse olmadı yarın denerim tek cevap olarak eig senin kardeş sağol dişleride telli süper tatlı kız :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

00

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...