Kizlar neden bulusmak istemezler?

Sevgilinde olsa arkadasinda olsa sanaldan tanistiginda olsa neden bu yapiliyo yeni sevgili olduk 1aydir gorusmuyoruz ustune gitmiyim kendi nezaman isterse dedim 1ay oldu istemiyosan cekgit dun bunlari dedim ben haber vercem diyo ilsikiyi bitirdim uzulmeden uzmeden iyide buluşmak neden istenilmiyo oysaki arkadaslarina vakit ayiriyo
Güncellemeler:
illa sevgili olarakta degil tanistigin biriyle bulusma ayarlamakta zor nekadar sure gecicek

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz da güvenini sağlamakla oluyor. Hiç tanımadığın biriyle güvenilir biriysen ve bunu hissettirebilirsen buluşma fırsatı bulabilirsin. O kişinin bu olaya bakış açısı da önemli tabi ki. Senin durum neden öyle güzel kardeşim? Sevgilin ulan onla buluşmayacan da kimle buluşacan?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan tanımak için fırsat yaratır. Sadece bahane. istedigi biri için her şeyi yapanlar var bir dk bulusmak için saatlerce yol çekenlerde. Sen en iyisi yol yakınken dön.

0|0
    0|0
    • Oyle yaptim zaten ama şu var bundan oncekindede ayni mevzu oldu ama ona sormustum neden diye ailesiyle problemler yasamis sevdigi icin evden kacmis vs vs evdekilerin baski yaltigini soylemisti demekki sevdigin icin biseyler yapabiliyomussun bana yapmiyosun dedim oda oyke bitti

• Hiç buluştunuz mu? Yani kız arkadaşınız ile

• Bulustuk pazar gunleri bisaat erken cikiyo bende cikip oraya gidene kadar yarim saat kaliyo konusuyoduk osekil sadece

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Sevgiliyle bulusmak istenilir aslinda her zaman. ? Bende anlamadim. Sorunlariniz mi vardi aranizda

0|0
    0|0
    • Hicbi problem yok annesi ablasindan dolayi bitakim problemler yasamis haliyle korumaci olmus disari cikarmadigini soyledi haftada bulusmak icin sadece bir gunumuz var calisiyoruz bunlardan birini kendine veya rkadaslarina birini bana ayirma imkani var bulasalim diyo annemi kandirdim diyo sabah ariyosun hastayim diyo sonra haftayi bekliyosun ogunde diyo ablamla is gorusmesine gitcez oysaki annesi calisiyo kariscak kimse yok beklenti ne

• Bu konu herkesi asiyo nerden buluyorum boyle dengesizleri anlamdim 😃

• Hahahah 😂😂😂😂

• Sevmediği için buluşmak istemiyordur kanka merak edilecek bişey yok rahat ol yani.

0|0
    0|0
  • Genetikleri bozuk bro

0|1
    0|0
  • Salla gitsin yani seni sallıyor yani

0|0
    0|0
  • O surecte doyet falan yapiyodur bulusmak ocin 😂😂

0|0
    0|0
  • Sanaldan manaldan ilişki kurulmaz. Ondan. Kasar durur hatunlar. Normal hayatta erkek bulsa burda ne işi var.

0|0
    0|0
    • Ben herturlusunu yasadimda sonuca varamadim tek tecrubem bir duvar yaptim baglanmiyorum gidene yol nazla triplemi ugrascam

Yükleniyor...