Kızlar, Yaş 30, şimdiye kadar hoşlandığım tüm kızlar reddeti beni, Madem istemiyordu neden bakışıyordu?

Merhaba Şimdiye kadar birçok kez birçok kişi ile bakıştım. Zamanın nasıl geçtiğini bilmediğim kimseler oldu. Sonra onlara açıldım. Ancak birkaç klasik cevap aldım:
-Biz sadece arkadaşız...
-Bir Düşünmem lazım...
-Konuşmamış olalım bu konuyu...
Bir düşünmem lazım diyene genellikle istediğin kadar düşün kararını bildirirsin dedim şimdiye...
Şimdi Hasan, Ahmet, Hüseyin de benim arkadaşım.
Madem ki sadece arkadaşız bu abiler bana böyle bakmıyor burda bir tezatlık yok mu?(Eş cinsel değilim, arkadaş denildiği zaman cinsiyetin önemi olmaz; arkadaşa ben cinsi yönelimle yaklaşmam.. Arkadaş sonuçta... )

-Düşünmem lazım dediğinde düşün, kararını bildirirsin derim genelde... Böyle diyince de hakaret etmişim gibi davranıyorlar... çözemedim...
-Konuşmamış olalım dediklerinde ise tamam diyorum ve olay hiç yaşanmamış gibi davranıyorum. (Çünkü konuşmamış olalım dedi.) Bu sefer de küsüp gidiyorlar...
Yaşım Otuz... Artık üzülmemek adına ne kimseye güvenebiliyorum ne de kimseye arkadaşlık teklif ediyorum... Tek bildiğim şey ağızlarından çıkan "Hayır" cevabı...
Sonrasında ise ; Madem istemiyordu neden ağzımın içine düşecek gibiydi?
Madem istemiyordu yolda yürürken neden sürekli karşıma çıkıyordu?
Madem sadece arkadaştık neden arkadaşına beni gösterip bana bakıyordu?
Biri lütfen bana açıklasın... Bana karşı böyle davranışlarda olan kişilere karşı ne zaman bir şey hissetsem cevap hep "HAYIR" oldu. Mantığım almıyor... Anlam veremiyorum.

Lütfen biri bana açıklasın...

0|0
1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yakışıklı değilsindir belki

0|0
    0|0
    • O zaman neden bakışıyor?

• Ya da Hayır diyor ama ertesi gün anlamlı anlamlı bakıyor... Eğer ki hayır diyorsan birşeye ilgilenmezsin öyle değil mi?

Benzer Benceler

Yükleniyor...