Erkekler, Koç erkekleri koşun?

Nasıl kızlardan hoşlanıyorsunuz size çekici gelen şey ne? Evleneceğiniz kız nasıl olmalı? Koç burcu erkekleri davetli 😅

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Akli basinda mantikli ve bir o kadarda vefali ve ilgi duyan kizlardan hoslanir koçlar, koclarin en onem verdigi sey gecmisinin temiz olmasi ve onu tasiyabilen iradeli kizlardan hoslanir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Koç burcuyum bana gore en çok etki rahat fazla konuşan küfür vs sorun etmeyen açık sözlü kişiler çok daha hoş geliyo dış görünüş çok etkili olmuyo o açıdan. (at kuyruğu çekik göz minyon tip dalgalı veya kıvırcık saç felan da hoş oluyor

0|0
    0|0

• erkeğe özgür olduğunu hissetirecek. erkeğine güven verecek , kendi kişisel bakımına önem verecen, kıyafet ve davranış konusunda son derece modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi takip etmelidir. soruları sorun haline getirmeyecek ( kadınların araştırmacı ruhları koç erkeklerini deli eder; neredeydin, bana neden mesaj atmadın, yanında kim vardı gibi) çünkü koç erkeği egoist, maço ve kendi yolunu çizen biridir. anlayışlı, zevk uyumu olan, koç erkeğine sıkıntılarını unutturacak neşeye sahip bir kız olmak

1|0
    0|0
  • Koç erkeği cok cinsellik ister bunu kaldırırım dersen konuş bence 😊

0|0
    0|0
  • Koç olarak söylememeye tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter :D

0|0
    0|0
  • Koç yok terazi verelim?

0|0
    0|0
  • Deli manyak olmali aklinda zoru olmali

0|0
    0|0
  • Ni ckine ÖLDÜM PRENSES

0|0
    0|0
  • :D bakımlı ve güzel kızlar cok dikkatlerini çeker. bakımlı olsa yeter. onun istediği bu aslında bir de belli etmeseler de bağlanırlar. hem de gerektiğinden fazla. Ama bağlanmasına rağmen özellikle yeni yeni tanırken birbirinizi egosuna zarar verme. Egosu 10 yıllık aşkının bile önünde durur D:

0|0
    0|0
  • koç erkeğiyim. bence koça çekici gelen kızın kadının itaatkarlığı
    ve koç köle erkektir :D

1|0
    0|0
  • bakımlı olmasına cok onem verırız bir de güzelse oho daha ne isteriz :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...