Kıza mesaj attım?

arkadaşlar bizim sınıfta bir kız var beni beğendiğini düşünüyorum ben de onu beğeniyorum beni gördüğü zaman bakar ben baktığım zaman utanır başka tarafa bakıyormuş gibi yapar ben ortamdan geçerken sesini yükselterek konuşur bence dikkatimi ona çekmek için yapıyor geçenlerde mesaj attım kendisine bir yerlerde oturup kahve içelimm mi diye görüşmek istemiyorum dedi kız biraz utangaç bundan sonra nasıl davranmalıyım görüş önerileriniz nelerdir her türlü fikre açığım
Güncellemeler:
Guncel

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Gorusmek istememesinin nedeni vardir normal hayatta seni begenen bu kadar ilgini cekmeye calisan bir kiz seni geri cevirmez bence

0|1
    0|0
    • bende olayı biraz akışına bırakmayı düşünüyorum belki tek bulabilirsem kızı konuşurum mesajda atmayı düşünmüyorum artık

• Kesinlikle dogru karar

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum direk buluşma olunca bide utangaç olunca öyle olur biraz normal konusun devamı gelir.

0|1
    0|0
    • evet tek bulabilsem normal şekilde konuşacam zaten hep birileri oluyor yanında konuşsam millet bizi dinleyecek öylede olmasını istemiyorum

• Olsun git başbaşa konuşalım mi de çıkışta falan de vs...

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • kizla ilgilenme

0|1
    0|0
    • neden?

• mesaj attıktan sonraki günlerde okulda hiç bakmadım yüzüne zaten öyle bir yapımda yok kızın peşinden koşmak gibi ama bana ilgisi olduğunu düşünüyorum hala

• Üstüne düşme bosver... kendini bisey sanar

0|0
    0|0
  • Kantine çağır 😄

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...