Onun Amacını nasıl anlayabilirim?

Arkadaslar biriyle tanistim yuzyuze hiç görüşmedik henüz, tanıştığım insan da benimle yaşıt, ayni şeylerden hoşlanıyoruz , anlaşabildiğim biri fakat konuşmalarımız da arkadaş gibi de seziyorum arada bana yürüyen biri gibi de bir de çok rahat konuşuyoruz yani bana kibarlık falan yapmaya çalışmıyor bu güzel bişey bence yani arkadaş ortamındaki gibi konuşuyor, bu çocuk gercekten bana deger verip sevebilir mi sizce, yani amacı ne olabilir?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyden önce bir arkadaş olmayı başarın. Bir birinizi cap canlı görün, vakit geçirin, konuşun ve bir şeyler paylaşın, sinema, etkinlikler, gezip tozun, yemek yeyin, yolculuk yapın, bir olay bir mesele hakkında tartışın, bir birinize bir birinizi anlatın, onun en çok nesini ne yönlerini sevip beğendiğinizi anlatın, sizi en çok nesinin etkilediğinden bahsedin. Tanışın yani... Sevgili olmak, aşık olmak daha sonraları gelsin. Türkiye de ki gençlerde şunu görüyorum daha tanışır tanımaz bak u benim sevgilim, onunla evlenicem, tapıyorum, ölüyorum sana, bak ona buna bakarsan öldürürüm, bak fena yaparın, ahaaa baaak bak öptüm ya, olum çatır çatır seviştim lan, bak oğlu ben bu kızı iki güne tavlar götürürüm daha neler neler. Aslında önce arkadaş olup en iyi arkadaşım seçmeliyim, sonra en sevdiğim arkadaşım olmalısın, sonra bir şeyler hissettiğim, tutku ve şevkat beslediğim tüylerimin diken diken olduğu, seninleyken çok özel olduğum, bam başka duygular içinde olduğum an gelmeli, tabiki karşılıklı dokumayı, el ele tutuşmayı, öpüşmeyi ve sevişmeyi keşfetmeliyiz derken benim sevgilim, helalim, aşkım olurmusunla iyice yakınlaşmalı ki işte şimdi biz dediğimiz dünya başlamalı ve sevgi, saygı, aşk ile sonsuzluğa yürümeli... Biz ne yapıyoruz daha ilk tanışmada sanki 40 yıllık arkadaş, tanıdık gibi merhaba hoop sevgilim benim. Bu hızlada gittin mi trafik kazası kaçınılmaz oluyor...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Bir insanı tanımak için belli bir süre kendinizi onun etkilemesine izin vermeden tarafsız bir biçimde analiz etmelisiniz.
    Bu analiz sürecinde dikkat etmeniz gereken hususlar kısaca şöyledir.
    Ne söylediğinden daha çok ne yaptığına bakmak.
    Söyledikleri ile yaptıklarının örtüşüp örtüşmediğini incelemek.
    Sizin hayata bakışınız ile onun ki ne kadar uyum sağlıyor,
    Değerleri neler? Evlilik için ne düşünüyor? Hayat için hedefleri sizi ne kadar tatmin ediyor?
    Soruları daha uzatabiliriz ama bu kadar yeterli şimdilik.
    En önemli kısım ise " evet bu adam benim sevgilim olabilir " demeden bu testleri yapmalısınız.
    Birde dikkat edeceğiniz husus siz ona koşmadan bırakın, izin verin o size koşsun...

0|0
    0|0
    • Ya sevgilik olsun diye bir dusuncem yokki ne evliligi daha kucugum dhdjdjd

• Ben süreci bir bütün olarak anlatmaya çalıştım. Elbette hemen evlenin demedim.
      Sen o çocuğun seni sevebilme ihtimalini sormuşsun bende seni kendi kızım gibi gördüğüm için dikkat etmen gereken noktaları yazmaya çalıştım.
      Seni inciten bir bölüm var ise özür dilerim.

• olabilir sevebilir en azından yapmacık biri değil doğal hali neyse öyle davranıyor demekki

1|0
    0|0
  • Hem tanıştım diyorsun hemde yüzyüze hiç görüşmedik bu Nasıl bir şey ya zamane gençleri yakında internetten evlenecek

0|0
    0|0
    • Ya bu konuda sen de haklısın tabii ama internetten ilk defa biriyle konuştum o da zaten sans eseri denk geldi anlasabildigim biri pek de internetten tanistigim insanlari yargilama tecrubem yok bende danistim

• Kime ardakasim diye hitap edip etmeyecegime kendim karar verebilirim, yas konusuna gelince kac yas buyuk insanlarinda burda kensinden kucuklerden fikir aldigina sahit olabiliriz ki bende o bahsettigin kisiler gibi belkiniyi birisini bulabilirim diye girmiyorum fikrimi danisip yorum yapiyorum yorumlar icin sagol olay bu kadar sjdjd

• en sonda yaptığın şey kendince gülme şekli gerçekten aslında hiç tartışmamıza gerek olmadığını gösteriyordu

• :) amcası diye okudum

0|0
    0|0
  • Bunu ona sorsan ya

0|0
    0|0
    • Böyle bişeyi biri bana sorsa eğer öyle bir amacım yoksa üzülerek cevaplarım, hatta çeiinirim, empati kurunca böyle hissettigimden sormak istemedim

• Sen ne yaşamak istiyorsun bu kişi ile

• Arkadasim olarak kalsin yani anlasabildigin bir insanla arkadas olmakda ne kotuluk olabilir ki zaten arkadasim gibi de davraniyorum

• anlarsin mal degilsen

0|0
    0|0
    • Direkt olarakfesat düşünmekse anlamak o marifet herkesde var ama insanları bundan önce sırf fesat düşündüğüm için yanlış yargılamışlığım da var ondan dolayı danışmak istedim daha açık yorumlar olursa sevinirim ☺☺☺

Benzer Benceler

Yükleniyor...