Öyle böyle değil çok pişmanım, arkadaşlar yardım eder misiniz?

En son bir yıl önce bu kadar çok bir kız ile tanışmak istemiştim. Uzun zamandır bir kız ile tanışma isteği olmamıştı hiç. Troll değil, yardıma ihtiyacım var. Çok ciddiyim. Çok güzeldi kız, abi öyle böyle değil. Tam olarak hayallerimi süsleyen bir kız bugün benle tanışmak istedi ben nasıl bir kafadaydım, "cool"luguma edeyim. Ne yapmalıydım orada? Ben gurur ya da ne derseniz deyin kız meraklısı gibi o kızın indiği yerde binmekten çekindim. O kızın peşinden gittiğim için rezil olacağımı düşündüm, komik görüneceğimi düşündüm ve trambüste tanışmanın çok çirkin olacağını düşündüm fakat şimdi bunların hepsini ya çok pişmanım işte, çok. Onu nasıl bulacağım, yanında bir tane daha kendi gibi muhteşem bir arkadaşı vardı. İkisi de çok guzellerdi ya of. Benim güzellik tanimim dış görünüş değil hem iç güzellik hem dış, güzellik bir bütündür. Ya diorm ya hayallerimi süsleyen, daha iyisini hayal etmedigim o z tanışmak istedi. Onu bir daha nasıl gorcem? Gururuma edeyim, "cool"lugumae deyim, edeyim de edeyim
Güncellemeler:
Beni uzun yıllardır bir kız böyle heyecanlandirmadi, arkadaşlar mesele çok ciddi. Lütfen biraz duyarlılık, yardimseverlik. Gözüme uyku girmedi, böyle bir şey işte, ben ki uykulardan uyanamayan, yıllardır aşk acıs çeken insan

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• ic güzelligini ilk görüste anlamana hayran kaldim sahsen

0|0
    0|0
    • Öyle harika işte düşün, onu şimdiden çok iyi anlıyorum ilk kurduğum cümlede bile iletişimin çok güçlü ve etkili olacak

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın adı sanı okulu belli mi

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum, üniversitenin ismini soylemiim. Bugün kutphaneye ders çalışmaya gittim. Aksam 20:38 gibi trambuse bindim. Kızın indiği yerde bir kız yurdu var. Siteler de var tabii. İnerken de zafer işareti mi kalın bir mi bir işaret yaptı 😂 ben yine bakmadım tabii!!! 😩 Orada ne demek istemiş olabilir? Üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım var, çevresi de iyi. Kızın saçlarının uçları kızıla boyanmisti, kısa bir kot şort giymişti, diğer kız salaş. Şu anda bulunduğum şehirde o iki kızdan başka olmadığını dusunuorum, yani demek istiyorum ki buranın üniversitesinde o tür kızlar ya dil bolumundedir ya da güzel sanatlar. Sanatçı ruhlu iki muhtesm kız işte

• Trambüste yine denk gelme olasılığın var gözünü dört aç bence

• Aynı saatte gideyim, abi kız bir mesaj vermeye çalıştı zaten. Yarın aynı saatte buna bin mi dedi ne dediyse, çok sagolasin. Biliyorsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • erkeklere cool olmak yakışmıyor bir kere erkek yani bu neyin coolluğunu yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Uzun zamandır ilgimi çeken bir kız olmadığı için hevesim kırıktı, umutsuzdum aradığım insanı bulacağım ile ilgili. İkinci olarak insanların içinde trambüste onlarla konuştuğumda komik duruma düşmez miyim?

• taktir ettim yeteneklerini :D

0|1
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...