Hoslandgm cocuga kaşar kız yavsıyor?

Okuldan bı kız vardı bı kere bulusmustuk ders calıstırmsrı bana fıngırdek bırı. Kendısını begenms oyle leonordo dı caprıo tarzı cocukları begenen ve sadece onlarla gonul eglemek yakısıklı buldugu ıcın cıkmak ısteyen bı tıp fakat gorsenz hanımefendı dersınız. Gecen gun o cocugun fotolarını begenmesıne ragmen o ndan bahsettgmde tanımıyorum cocugubdedi oysakı tanıyor. Ve deli gbı sevdıgımı de !! . Sımdı fotolarını begenıyor. Napıcam bu durumda napılır nasıl bas edebılırım onerılerınız var mı :)

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir kıza bilmeden etmeden kaşar, bacım gibi itamlarda bulunmak doğru değildir herkesin namusu kendine ayrıca hoşlandığın çocuk senden de hoşlanabilir o kızdanda bunu bilemeyiz ki sevgilin olsaydı birşeyler yap sevgilini uyar derdim ama beklemek ve izlemekten başka bir yol gelmiyor aklıma

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

57
  • İkinizde aynı şeyi yapıyosunuz kıza kaşar diyosun bu ne abi 😄 senin hoşlansığın kişiden hoşlananlara kaşar mı deniyor

0|1
    0|0
  • Çocuk o kızla birlikte olacak ilerde evlenecekler çocukları olacak çok mutlu olacaklar. Takma kafana

1|1
    0|0
  • he he de geç boşver. ortada birşey yok sadece fotoğraf beğenmeyle mi tav oldun kıza? boş işler -_-

0|0
    0|0
  • keske banada birisi acılsa, ona mutluluk yasatmak isterdim ahh ahh

0|0
    0|0
  • cocukla konuşmaya calış kızın onune atla

1|0
    0|0
  • Doveriz o kizi:)

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kır başka çaresi yok