İnstagramın yeni güncellemesi yüzünden patladım galiba? :D?

Arkadaslar hoslandgm bı cocuk vardı dun onun etıketlendıgı fotograflara baktım hanı kendı profılınden en sagda duran seye tıklayınca etıketlı oldugu fotografını goruyosunuz onlara baktım rahatca. Baktm ertesı gun yanı bugun kaldrms az once ınstagramı guncelledım. Onun bı foto baktım bı de ne gorıyım hem görenler hemde begenenler kısmı cıktı. Cıdden gormus mudur ya da onun foto bakıp profılıne grdıgımı o yuzden mı etıket oldugu fotoları kaldrdı. Cocukla konusmuyoruz su an
Güncellemeler:
Burdan sımdı yorum yapan kız arkadaslara seslenıyorum. Evet sctıkk :Dd

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Senin yüzünden korktum ve kontrol ettim yok öyle bişey fotolarda begenenler gorunuyo videolarda izlenme sayısı ve begenenler. Yanı korkma tesadüf sadece seninki ama kötü bir tesaduf olmus.

0|0
    0|0
    • Kusura bakma endıselendırdıysem fakat bende korktum. Umarım yoktur oyle sey

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bana bunu anlatırmısın nasıl oldu bu özellik lütfen bir detaylı rica ediyorum

0|0
    0|0
    • Nıye ıstıyosun ki

• Yok goremıyosun benım bıldgm kadarıyla ben yanlıs anlamısım

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

96
  • Neden bu bir tıravma yaptı sende. Ne var bakmışsan ne olmuş ilgilenmişsen. Bırakta o sorsun o düşünsün? Hayat devam ediyor böyle gizli saklı nereye kadar?

0|0
    0|0
  • Aa öyle bişeydemi varmış görebiliyomuyuz bakanları 🤔🤔😎

0|0
    0|0
  • Video için geçerli değil mi? Fotoğraf içinde mi geçerli? Ay şimdi düşüp bayılıcam

0|0
    0|0
  • Ya videolarda var o goruntulenme diye geciyo ama sadece begenen kisiler gorunuyo

0|0
    0|0
  • amannnn takma kafana bosver yak bir sigara keyfin yerie gelsin ;D

0|0
    0|0
  • Ohaaaa :D ya o da mı var artık vay halimize

0|0
    0|0
    • Harbıden he :D tek bı umudum vardı rahatca fotolarına bakıcaktım artık onada bakamıcam. Bu sosyal medyada hıc bı sey gzlı kalmıyor :D

• Allah Allah tuhaf :D

• Hacker falan olabılır. Cıddıyım kesın bu ya baaka program ya da bırden goruyo :D

• İyi ki kullanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ulan sıçtık lan eger öyleyse

0|0
    0|0
  • Öyle bir sey mi var

0|0
    0|0
  • fotoyu gorenler diye guncelleme mi?

0|0
    0|0