BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Erkekleri de anlamak zor?

hayatım boyunca hep dikkat çektim.. Çalışma gruplarında ya da ofis arkadaşlarım içinde de daha samimi bir ortam olduğu için erkekler çok çabuk arkadaşlık dışına çıkıp teklife geçtiler, bu hep böyleydi hayatım boyunca kimle tanıştıysam o kişi bana ilgi duydu. sorum şuki şu an biri var ve arkadaşlığımız çok güzel ilk defa biri bana yavşamıyor ve hatta tersliyo bunun bozulmasından çok korkuyorum bana ilgi duyarsa ya arkadaşlığımız biterse onu nasıl elimde tutarım nasıl sadece arkadaş olarak kalırım
Güncellemeler:
kuyruk sallama, basitlik, ego gibi yakıştırmalar hoş değil. O tür bir insan değilim içe kapanık hatta çekingenim, enerjim yükselmeden kendimi pek fazla belli etdemem, genellikle elimdeki işten başımı bile kaldırmam. tanıştığım kişiler gözlerimin dikkat çekici ve derin olduğunu söylerler bir kaç hikayesi de var çok güzel anılarım var insan kendini bilmez mi? biliyorum işte ben başıma geleceği. Size bu durumdan hoşnutum gibi geldi sanırım, değilim arkadaşlar buraya sığsa çok sebep

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• hep dikakt çektiğin için basit geldin ve herkes kullanmak istedi. Son tanıştığın arkadaş da büyük ihtimalle senin gibileri tanıdığı için yüz vermek istemiyor. Konu bu.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Kesin oyledir kim boyle diyorsa hep tersidir eminim cok uzaksindir ilgiye suna buna amacin egonu oksamak bence

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar kurs gitti ama olumsuzda olabailr derdi hep

0|0
    0|0
  • erkek yapısını anlamamak biraz saçmalık erkek düzdür sadedir :D :D doğruya doğru

0|0
    0|0
  • O zaman dersin soyle;
    Biz seninle sadece arkadaşız. O kadar.

0|0
    0|0
  • elimde tutarım ne demek. uşaklık gibi bişeymi. biraz açsan

0|0
    0|0
  • devirdeki erkekler kardeşim genellikle

0|0
    0|0