Nedir bu kızlardaki ego yaw kendilerini ne sanıoylar hiç cvp atmıolar selam bile vermiolar halbki yavşadığımz flnda yok?

Millet bu kızlardaki egonun sebebini anlayamıorum doğruya doğru bir kızla konusmayaihtiyacım var normal şekkilde mesaj atıoz gerçek hayyatta konusmaya çalısıoz hep bir sorun tipsiz flnda deelim bu egonun kaynağı ne poponuzu zamanınız gelmedi lütfen objektif yorumlar yaın bayanlar.. yaknda bnnla ilgili BENCE apmayı düşünüorum yapmadan görüşlerinizi bir alım dedim
Güncellemeler:
yorum yapan herkese teşekkürler daha farklı yorumlarda bekliyorum..

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• Kapitalizm arkadaşım. Kapitalist bir sistemde yaşadığını unutmuşsun.

Arz - talep dengesi vardır. Talep ne kadar fazla, arz ne kadar düşük ise MAL o derece kıymete biner bu sistemlerde. Yoksa malın işlevinin bir değeri yoktur. Az olsun, çamur olsun değerlidir. Bol olsun, altın olsun, beş para etmez.

Kızlarımızın durumu da bundandır.

Zira kapitalizm insanı mecbur bıraktırır. Zorundalıklar yaratır. Mesela çamaşır yıkamak için almak zorunda olduğun kimyasal madde ve zehir dolu deterjanlar. Hangisini alırsan al, hepsi zehir. Eski sabunlar yok. Hepsi allerjen madde deposu. Makineler de bu zehire göre tasarlanmış. Mecbursun yani onu kullanmaya. ya da eski sabunlarla elde yıkayacaksın ki günlük yaşamda imkansız bir durum neredeyse. Rekabet de yok. Biri çıkıp da alerjensiz deterjan üretmiyor. Sistem ürettirmiyor.

Kızlarımız da böyle. Onlara mecburuz. Rekabet içindeler aslında ama el birliği yapıp fiyatları yükselten karteller gibiler. O yüzden bir burnu havadalık bir kendini beğenmişlik.

Ha bak, çok güzeldir, anlarım. Ama en çirkini de prenses modunda gezince olmuyor.

Sorunun çözümünü biraz sıknıtılı. Birincisi kapitalist sistemi kırıp komünist sistemlerden ithalat yapmak. Как па руски? Buna halk arasında RUS sevgili diyoruz. Bak bu rus kelimesini okuyan kızlar anında morarır, delirir, cinnet geçirir, çoğu hakaret saydırmaya başlar. Zira kartelleri yırtılmıştır. Rekabet edemeyecekleri bir ürün girmiştir piyasaya. Artık onlar değersizdir. Dün sana boşver çeken ama bugün yanında güzel bir rus gören kızımız hemen "Damping! PATRON ÇILDIRDI!" indirimi yapar. Halk eğitimde ücretsiz rusca kursları var. Git, bir dil öğren. Ondan sonra hava yapan kızlara "I know russian" tatlım sen kimsin dersin.

Ha ayrıca az sabır. 30 a yaklaşan evde kalmış kızlarımızın popoları öyle bir iniyor ki aşağı, asfalta sürtüyor, ateş saçılıyor vallaha.

0|3
    0|0
    • karl marx dedected :D +1 üstadım

• Erdem abi senin gibi abim olsun marsa Türk bayrağı dikerim şerefsizim adam filozof😉

• @Anfıl Ehehee. Bir arkadaş vardı. Bir iki yıl görüşmediydik. Bir ara eve geldi benim çalışma masamı gördü. Elektronik devreler sayan sayaçlar vs birşeyler yaptıydık can sıkıntısından. Masa da biraz karışık tabi. "abi bir kaç daha yıl görüşmesek aya gidersin valla" demişti o geldi aklıma.
      Şimdi marsa adam da yollatan da çıktı. Sonraki hedef venüs. Bakalım kısmet :)
      Sağolasın kardeş.

En İyi Kız Görüşü

• Muhabbetin sonunda illaki yavşarsın diye önlem alıyordur belki. 😀

4|1
    0|0
    • bilmiorum ya asıl meselenn o oldupunu sanmıorum hem yavşamam da lazım bir süre sonunda çünkü bnmde ilgiye ihitiyacım var mühendislik okumak kolay deill

• Haha 😀 Olurum bildiğim yerden sorarsan :p

• anladım demek istediğini korkma.. D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

84
  • Yo kanları kaynadığı zaman hiç de egolu olmuyorlar. Sen durduk yere mesaj atarsan tabiki cevap vermezler. Bir konu olur sohbetin hoşuna gider tanışırsınız. Ve burayı o kadar ciddiye alma. Maksat vakit öldürmek sonuçta.

1|1
    0|0
    • haklısın sana +1 verdim ama netten sohbetler onlar nasıl dönüo..

• Elalemin karılarına mesaj attığın için olabilir mi? Bir de yavşadığımız falanda yok diyor. Madem öyle erkeklere at mesajı. Siz kaldırdınız bu kadar totolarını onların, bedelini ödeyin...

1|1
    0|0
    • valla sana bşy demiom hakkın var biraz ama kime atcaz sonuçta bunun bir ihtiyaç olduğunu düşünüorum herkesin ilgiye ihtiyacı vardır

• Babacım bu kadar özel hissetirmeyin kadınlara. Üstlerine düşmeyin. Gerçek hayatında ondan hoşlandığının, flört etmek istediğinin sinyalini verirsin, o da sinyalini alır olumlu karşılarsa sana zaten hareketleriyle bunu belli eder. Sen de ona göre açılırsın ya da onun açılmasını beklersin. Sanalda yazıp çizerek egolarını şişirmeyin şunların ya

• doğru diosun..

• Hemen açıklıyorum. Kızların çoğu internetten insanlarla tanışmayı sevmezler. Siz isterseniz mesaj yağmuruna tutun okumazlar bile silerler direk. Yaptığınız hareket yanlış yani.

0|0
    0|0
    • öyle ama kişiye göre muamelede yapılıo bnce..

• okumazlar bile diliyorum kim olduğunu nerden anlayacak

• Senin gibiler yüzünden kirlendik ya.
    Kızla ne konuşacaksın uçkursuz?
    Bir de masum gibi rol yapmanıza hayranım, sanki sütten çıkmış ak kaşık.

0|0
    0|0
    • ben masumum falan demedim adamım şimdi terket burayı görüşn için teşekkürler...

• Önceyi Türkçe'yi öğren, sonra konuşmayı tekrar dene.

0|0
    0|0
    • neden anlama gıtlığın mı var senin..

• senin anlatma kıtlığın var, sanırım IQ seviyenle orantılı konuştuğun için böyle..

• he heh tamam aqtuepstrgtpekfommokkfperkfp...

• Hemcinsleriniz yüzünden cevap vermiyoruz. Tecrübe diyelim.

0|0
    0|0
    • haklısın ama bu dediğin %20-30 luk kısım için geçerli daha farklı sebepleri olduğunu düşünüorum..

• Valla hiçte öyle değil. Gelen mesajlardan %85'i yavşama amaçlı

• Sen de yazma o zaman.

2|0
    0|0
  • bağışıklık kazanmışız

0|1
    0|0
  • Bazılarında ego var bazılarıda ne yaptıgını bilmio. Mesela ben bana baktığını hissediyorum fakat dönüp bakamıyorum bu ego ya da kibir değil ama dısardan öyle gözüküo biliorm sonra cok pişman oluyorum. Birine kapılmaktan korkuyorum

0|0
    0|0
    • buradaki en değişik yorum olabilir birinden mi hoslanıosun o bakan kim. d

• biraz anladım galiba yasının erken olduğunu falan düşünüp Şu an sırası olmadığını falan düşünüon kapılmaktan korkuon ama kırmka istemiosan arkadas olarak ama bu sana has bsybnce

• Yani tabikide insanları kırmak istemiyorum diyelim ama istemeden kırıp üzülüyorum :) yaşım 21 ama yaşımdan büyük düşünüp hareket ederim :)

• cevap verse dünden razıymış dersiniz. cevap vermese egoist dersiniz.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim var ve kimseye cevap vermek gibi bir zorunluluğum yok

0|0
    0|0
  • Egoyla ilgisi yok her mesaj atana cevap vermek zorunda değiliz. Herkesle bir muhabbet içinde olma zorunluluğuda yok yani.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...