Çok güzel kızsın diyorlar ama ben yalnızım?

Çok güzelsin, değişik bir güzelliğin var, fiziğin iyi vs bunları diyen çok arkadaşım oldu karakter olarak da severler ama çok çekingen birisiyim öyle bazen birisini aşırı sevmek istiyorum sonra bana göre değil diye kendi yoluma devam ediyorum nasıl olacak bu işler ahali söyleyin bana bi?

0|0
1056

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmıyorsan hemen başla az da olsa özgüven kazandırıyor vücuduna bakıyorsun harikayım demesen bile iyiyim diyorsun en azından sonrasında da etrafındakilerle pek ilgilenme. Sen utangaç olduğun için kendine birilerinin bakmayacağını düşünüyorsun. Ama bunu yapmak yerine kendine göre bir tip belirle mesela sarışın mavi gözlü sana göre çekici gelsin diyelim güzel de bir karakter belirle kendine o doğrultuda ilerle. Nerede böyle biri görürsen hissettiklerini bakışlarınla dile getir. Ve mükemmel sonuç.
    Herkese değil de belirli bir kitleye karşı ilgi göstermeye çalış hem bu durumda ne istediğini bilen özgüvenli ve herkesin beğendiği biri olursun

0|0
    0|0
    • Ben düzenli spor yapıyorum

• O kadar yazdım ben şimdi sen o kadarına mı takıldın biraz kendine güven ve herkesle konuşmaya çalış tabi gidip yoldan çevir tanış konuş demiyorum. Bende mesafeliyim insanlara karşı bende insanlara güvenmiyorum fazla hem bu hayatta ne yaptıysan yaptın diğer Dünya burası gibi olmayacak hayatta kendini üzecek şeylerden uzak dur. Biraz eğlen biraz hayatını yaşa bakmışsın biri gelmiş seni bulmuş hem zaten kaderinde biri varsa kendini sana fark ettirir o senin ona karşı olan duvarlarını yıkar ve sana kendini iyi hissettirir

En İyi Kız Görüşü

• kimseyi çok fazla sevme ben sevdim o kadar ağlıyorum ki hergün karşılıksız çünkü karşılıksız değil ama ondada hoşlanma gibi bişi vr ama ağlıyorum benim kadar sevmiyo diye hatta cuma günü çok ağladım diye bayıldım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

955
  • Cameron Russell in TED konuşmasını dinle. Sevgili olsak öyle kolay bir kavram değil, ne hale geldi be dünya! Sevgilinin olmaması bir sorun değil hala aşık olmamış olman bir sorun, sevgili edinmeye çalışma yahu gerçek ruh eşini bulmanın yolarina git

0|0
    0|0
  • karşı cinse insan gözüyle bak önce.. kendini kasmadan doğal şekilde davran.. kafanda büyütme olayı.. er geç birisinin sana şapşal şapşal bakakaldığını göreceksin..

0|0
    0|0
  • Güzel olsan emin ol birçok kişinin dikkatını çekersin ve bu sorunu aşmak için etrafındaki insanlarda yardımcı olur. Sende bu sayede güvenini toplarsın...

0|0
    0|0
    • İyide zaten erkekler de çok güzel olmuşsun kıyafet yakışmış vs bu tarz diyorlar yani barbara palvin de değiliz tabi.

• Evet resmiyet koyarım genelde

• O resmiyet yüzünden kaybediyorsundur. O sınırı iyi belirlemen lazım.

• Zamana bırak beğediğin ve doğru kişi olduğunu düşündüğün seni sevdiğinden emin olduğun biri çıkınca karşına işte onu aşırı sev o da sevsin başkalarını da boşver mutlu olun😊

0|0
    0|0
  • bir utangaç mışsın dezavantaj... iki güzelim diye havalara girmiş olabilirsin... üç ve en önemlisi de bana göre değil diyorum dedin. olacağı şu seni ben almazsam evde kalacan. bak demedi deme.

0|0
    0|0
  • Zamana bırak. Eminim doğru kişi doğru zamanda karşına çıkacaktır.

1|0
    0|0
  • Banada aynı senin gibinin erkek versiyonunu diyorlar senin sorunundan müzdaribim :( 19 yıldır hiç sevgilim olmadıda zaten

0|1
    0|0
  • Buradan da anlaşılacağı üzere güzellik yetmiyormuş. Akışına bırak gerçek aşktan zaten istesende kaçamazsın.

0|0
    0|0
  • "Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağından ya da hayırlısı olmadığındandır." demiş üstad.

0|0
    0|0
  • Daha genç sin hele bir dur zaten elbet aşık olacaksın elbet seveceksin ama bu şekildeki aceleci davranışlar saçma.

0|0
    0|0
  • Çok fazla zorlama şansını derim. Çokta gönül işlerini takma olursa olur olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Sonrada çık işin içinden çıkabilirsen tabi.
    Ama başlamak istiyorum diyorsan benle başla sohbete ama sonra aşık olursun karışmam bak 😄😋😛

0|0
    0|0
  • Böyle yaparsan yanlış birine bağlanıp hayatın kötüleşebilir.

0|0
    0|0
  • karşına çıkan her kişi yakışıklı olacak, boyu şöyle olsun vs vs olsun dersen güzel de olsan birisini bulamazsın. Biraz insanlara şans vermek lazım.

0|0
    0|0
  • illa çok güzelsin diye sevgilin olmak zorundamı sanki , hayatını devam ettiremiyomusun bir erkeğin ilgisi olmadan

0|0
    0|0
  • Aşktan yana sanısımız olmuyor ne yazık kı gıdende aynı gelende.

0|0
    0|0
  • yanlızlık allaha mahsuzdur yeni biriyleriyle tanışıp yeni şeyler yaşamalısın emin ol bunun kendi kişisel gelişiminede faydalı olacaktır. İyi Geceler

0|0
    0|0
  • bende hep yalnızdım sıkıntılı bu işler en güzeli yalnızlık (-:

0|0
    0|0
  • Farklı bir dil mi konuşuyorlar senin yaşadığın yerde? Çekinecek ne var ki?

0|0
    0|0
  • e bende güzelim o zaman ne alaka yalnızlıkla bak bende yalnızım

0|0
    0|0
  • Güzel olduğun halde her gün birisiyle çıkmadığın ve doğru kişiyi aradığın için tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Herşeyin yeri ve zamanı var karamsarlığa kapılma :)

0|0
    0|0
  • bu gidiş yalnızlığa hatta dönüşü yok bence biraz daha pozitif olsan senin için iyi olur

0|0
    0|0
  • bende senin gibi birisiyle evlenmek istiyorum ama ras gelmiyor bir türlü

0|0
    0|0
  • Birini seversen peşinden git vazgecme

0|0
    0|0
  • Gel tanışalım 😂

0|0
    0|0
  • resim at ozelden dogrulari bilmek istiyosan

0|0
    0|0
  • Hiç kimseyle çıktın mı bu zamana kadar?

0|0
    0|0
  • Herkes cok guzel tek yetersiz artik

0|0
    0|0
  • o insanların körlüğünden kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Demek ki yalan söylüyorlar.

0|0
    0|0
  • Kismetr zaten güzel oldgn icin sansinda olmazz

0|0
    0|0
  • Akışına bırak

0|0
    0|0
  • boşver aç bir serdar ortaç

0|0
    0|0
  • demek ki değilmişsin asd

0|0
    0|0
  • Kendine guven...

0|0
    0|0
  • biri olmak zorunda degil sunu bir asın ya

0|0
    0|0
  • Bir sürü talibin çıkar şimdi. :D

0|0
    0|0
  • kısmetin vardır elbette

0|0
    0|0
  • nasip kısmet kanka

0|0
    0|0
  • ılgınçç korkuyor

0|0
    0|0
  • Beni denemelisin :)

0|0
    0|0
  • Bari foto atsaydin

0|0
    0|0
  • Bence hiç bulaşma boş işler

0|0
    0|0
  • Hepimiz yalnizis boyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • Emin olmadan bağlanma

0|0
    0|0
  • çok güzel kızma sende, çok kötü kız.

0|0
    0|0
  • Belliki güzelliginden yanına yaklaşamıyorlardır

0|0
    0|0
  • Sarışınmısın ya da renkli gözlümüsün acaba?

0|0
    0|0
  • Allah insana çirkin şansı versin ne diyelim

0|0
    0|0
Daha Fazla
14

Benzer Benceler

Yükleniyor...