Fazla kıskanç bir erkekle olmanın ne gibi sakıncaları var ve öyle erkekler nasıl kızları sever?

fazla kıskanç bir erkekle olmanın ne gibi sakıncaları var ve öyle erkekler nasıl kızları sever?

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Paranoyak bir erkektir kendileri...
    Fazla kıskanç erkek aynı zamanda fazla çapkın erkektir. Kendisi öyle olduğu için herkesin öyle olduğunu düşünür.
    Seni eve kapatmaya meyilli erkek tipidir.
    Cinayet işleyen türleri mevcuttur.
    El Alem ne der korkusunun sık yaşandığı erkek tipidir.
    Misafir gelmeden önce çay ikramı için eğilme kalkma provası yaptıran erkek tipidir.
    Çok kritik bir iş görüşmesinde görüşme salonunu basıp noluyo lan burda!! diye gelerek bir çuval inciri berbat eden erkektir.

Nitekim kızlarımız bu erkeklere eriyip biterler... Baba baskısından sonra koca baskısını ararlar ne hikmetse...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aman hiç cekemem bir kez izin verdin mi sana karışmasına anana babana dahi karışır şöyle diyim. babanla ya da abinle evde teksin veya arabayla geziceksiniz öyle bir pisleşirki sadece şöyle der tek siz mi olcaksınız hayır olmaz cıkamazsın git uyu vs uzak dur öyle mallardan lanet onlara

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

512
  • Fazla kıskanç erkekler onu giyme bunu giyme derler. Yani sevdiyin hoşuna giden bir şeyi giyemezsin. Arkadaşlarının erkek olmasını istemez ve tüm erkeklerle ilişkini keser. Fazla kıskanç erkekler en sevdiyin kız arkadaşının fazla erkek arkadaşı varsa ondan da ilişkini keser. Fazla kıskanan erkek döver. Fazla kıskanan erkeği boş ver bence. Normal bir ilişki bul hayatını mutlu ede bilecek birini bul.

0|0
    0|0
  • kıskançlık ıyıdır değer vermeyı ve sevdıgıne bır zarar gelmesını önlemek ıcın atılan adımlardır lakın bırde kontrolü elınde bulundurmak ve yönetmek ıstegıyle olan egoıstce bır tutum vardır ıkısını karıştırmamak gerekır

0|0
    0|0
  • Sevgilisinin ondan başka hiç bir erkeği umursamamasını ister kıskanç erkek. Sevgilisinin açık saçık giyinerek herkese vücudunu sergilemesini istemez mesela

0|0
    0|0
  • sadık kızları sever yalanı sevmez yalan söylediğini yakaladığı anda sıkıntı çoğalır senin için

0|0
    0|0
  • Oyle erkekler sozunden cikmayan kizi cok sever fazla kiskanclik ise belli bir zaman sonra insani yildirir biktirmaya baslar

0|0
    0|0
    • daha çıkmıyoruz ve sırf onun sevmediği biriyle konuştum diye iki gündür trip atıyor

• belki de sırf içkili otamda bulundum diye o çocukla konuşmama sinirlenmiştir sorun budur

• Olabilir ickili ortam da biz erkeklere gore bjr bayanin isi yok heleki bu bayan birde sevdigimiz ya da hoslandigimiz biri ise

• kıskanmak fiilini kafam almıyor eror yani öyle biriyle de ilişkim olmadı zaten bugüne kadar

0|0
    0|0
  • kıskanç bir erkekle olmak kadın için azabdır o nedenle tavsiye edmem aşk özgürlüklerle güzeldir

0|0
    0|0
  • bir erkek yan gözle baksa olay çıkar.. bazen iyi bazen kötü

0|0
    0|0
  • nefes alman dışında her şeye karışır bunalabilirsin ilişkinin bitmesine yol açabilir

0|0
    0|0
  • Kıskançlık sevgidigini sösterir aşırısı hastalıktır

0|0
    0|0
  • Aynısını bende sana sorsam fena olmaz yani

0|0
    0|0
  • kıskançlık iyidir sahiplenen erkek sever

0|0
    0|0
  • fazla kıskanç erkek kısıtlar