Kaliteli insanlar hep yanlızdır derler ya sizin fikriniz?

Sizce kaliteli insanlar hep yanlızdır kelimesi doğrumudur?
Not : Bence kısmen doğru , objektif bakmak lazım.
  • Bu fikre katılıyorum
    A seç
  • Bu düşünce bana göre değil
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef öyle oluyor. Gerçek bu. Kaliteli insan yüzüne gülüp arkasından konuşmaz. Herkes b. k atar durur. Kimsenin yüzüne gülme huyu olmadığından herkes inanır yalnız kalır. Kimse kendini onun yanına yakıştıramaz yalnız kalır. İçin için ezildiğini hisseder yanında duran kişi de. Yine yalnız kalır. Yapacak bir şey yok

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çünkü bir topluluğun inandığı şey aptaldır, saçmadır.

Statü Endişesi kitabının son bununla ilgili bir bölüm vardı. İnternetten bakabilirsin. Mizantropi diye geçiyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

411
  • Kalite gorecelidir.
    Kalite beklentiyi karsilayabilmek olarak tanimlanir. O zaman mutlak bir kalite anlayisi olabilir mi? Bence yalnizlik bir secimdir. Buna sonuna kadar katiliyorum ama sebebini ben kaliteliyim egosuna baglamak hatali olur.

0|1
    0|0
  • Öyledir tabii, birinci yalnızdır çünkü insan bir tane vardır. Kaliteli insan da az bulunur ama bu demek değil ki kendi gibi kaliteli insanlar yok. Tabiiki de azdır öyle insanlar ama vardır, ve onların varlığını bilorken bu insan ben yalnızım deme hakkına sahip değildir. Onun iletisiminde bir sorun olduğu için kendi gibi kaliteli insanlarla konusamiyordur.

0|1
    0|0
  • kartallarda yalnız uçar.
    yalnızlığım asaletimdendir :P

1|0
    0|0
  • Yanlız değil yalnız yazılacak onu düzelteyim (çok bilmişlik olarak yorumlama yanlış yazılan kelimelere alerjim var)

Kaliteli insan özünde kaliteli ise yalnız kalmaz. Ya çok mükemmeliyetçidir veya çok bencildir.

0|0
    0|0
  • Ya ortama ayak uydurup herkes gibi olacaksın. Ya da kaliteni gösterip yalnızlığı seçeceksin. İlişki var.. ilişki var.. Herkes deli gibi aşık seviyor ama ne saygı var nede sabır!

0|0
    0|0
  • Fırtına öncesi sessizliği de unutmamak lazım. Ucuz insanlar da en iyi zamanı bekleyerek susarlar.

0|0
    0|0
  • bu bir avunma şeklidir.

0|1
    0|0
    • Aslında objektif bakmak lazım ama yinede görüşüne saygı duyuyorum

• Doğru

0|1
    0|0
  • Yalnızarın uydurduğu bir şey gibi geldi bana...

0|1
    0|0
  • Bn kaliteli bir insanm ve yanlizim

0|0
    0|0
  • Katiliyorm

0|1
    0|0
  • Yalnız olmasın o?

0|0
    0|0
    • Düzelttiğin için teşekkür ederim normalde imla kurallarına uyan birisiyim ama gözümden kaçmış :)

• Rica ederim, olur öyle. Bu arada katılıyorum 😊

• Çok doğru gerçekten..

0|0
    0|0
  • Kaliteden kastın ne

0|0
    0|0
  • bir sey diyemiyorum ama dogruluk payi var bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...