Başaklarının belli edişi nasıldır :) ?

Bir başak erkeği var ortak arkadaş grubunda ben bu kişiden hoşlanıyorum.
Ara ara bakıştığımız oluyor. Geçen gün kızlar ile oturuyorduk bir an da geldiler yanımda ayaktaydı ve bir an dengesi mi kayboldu ne sendeledi ve benim omzumdan destek aldı.
Ertesi gün kalabalık bir ortamdayız ve sürekli arkasını dönerek biz kızla sohbet etti bu esnada dönerken benle sürekli göz göze geliyor ve sırıtıyor.
Sonra aynı toplu taşımaya denk geldik ve ben en son bindim bir anda araç harekete geçince bacaklarım tuhaf bir hal aldı ve güldüler.
Sürekli arkadaşıyla kulaktan kulağa bir şeyler fısıldaşıyorlardi.
Sizce bu kişi benden hoşlanıyor mu yoksa dalga mi geçiyor?
Şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
Fikirlerinizi alabilir miyim? :))
Görüşleriniz :))

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Göz göze geldiğinizde kaçırıyorsa utanıyodur açılamıyor reddedileceği için hoşlandığını anlamak için vucut dilini okuman lazım buda prof olman gerek. Arkadaşıyla konuşurken ayakları sana dönükse, senin yanında ayakları titriyorsa stres altındaysa heyecan yapıyodur okuman gereken çok şey var diyeceğim yani sen onu vücüd diliyle anlarsın. İnsan düşündüklerini karşı tarafa iletirken %70 vucut diliyle ifade eder %30 kısımda ağzından çıktıklarıdır!

0|0
    0|0
    • Aslında bu dediklerine dikkat ederim ama o anki heyecan ile hiç aklıma gelmedi.
      Çok teşekkür ederim.

• Rica ederim bu noktada karakteride yaşadıklarıda önemli belki çok rahat el bebek gül bebek yetişmiştir, nasıl davranacağı bilebilir. Temennim onunda senden hoşlanması güzel günler yaşaman dileğiyle...

En İyi Kız Görüşü

• Başak erkekleri sürekli dokunmak öpmek ister yap is yapış ayrıca çok duygusaldır

0|0
    0|0
    • Sendelemesi düşüyor gibi yapması sadece bir temas için mi o zaman?

• Dokunmak istediği kişiye bir uyarı mi yani hoşlanıyor mu?

• Tabiki sevdiği için. ama bu artık seni sıkabilir çok dokunmayı severler aşırı

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Başak erkeği mi bence uzak dur dengesiz kıskanç ağzı laf yapan vb...

0|0
    0|0
  • Başaklar dengesiz oluyo uzak durmak lazım :)

0|0
    0|0
    • Hadi ya uzak duramıyorum :D

• Inşallah her gönlümüzce olsun. :)

• Her şey olucak pardon :)

• Yine bir beyin yakan burç sorusu, ya arkadaşlar topu topu 12 tane burç tüm insanlık 12 çeşitten mi olusuyor, yapmayın boyle saçma şeyler. Bu çocuk senden hoşlanıyor da olabilir olmayadabilir bilmem ama olur sizin is muhtemelen, neden dersen anlatması uzun bayağı isin içinde psikoloji galan açıklamakla uğraşmayacağım açıkçası ama su burç aracılığıyla boş isler yapmayın artik, gerçi yaparsınız yine de neyse, benimki bir insanin kendince hakli tepkisiydi sadece

0|0
    0|0
  • Hoşlanma ihtimali yüksek bence😊

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor ya çok teşekkür içime şu serptin :)

• Rica ederim ben de başağım çünkü😊 Umarım her şey gönlünce olur ama biz biraz gelenekçiyizdir o sana gelecektir adım atma bekle tamam mı😊

• Adım attım mı tam olarak bilmiyorum ama beklemedeyim şu an :)
      Tekrar teşekkür ederim senin de her şey gönlünce olur inşallah :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...