Bazi erkekler kız görünce neden bakmaz?

Bazi erkekler kız görünce neden bakmamaya gayret eder kafasını çevirir falan utanir? bakmamak için bayagi bir çaba sarf ettiklerini çok belli ediyor bazıları 😂 siz erkekler niye böyle yapiyosunuz bazen
Güncellemeler:
Daha yazmayın valla kafam şişti bir susmadiniz pişman oldum sordugumada ya

0|0
1568

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaa adamlar baksa suç bakmasa komik..

4|5
    0|0
    • Ciddi sorulmuş bir soru değil zaten komigime gittiği için sordum 😂 yoksa banane canım baksın bakmasın pek takmam

• Teşekkür ederim Eig için 😊.

• Rice ederim 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1467
  • Utandığı için olabilir.
    Haram olduğu için olabilir.
    Sadakatinden dolayı olabilir.

Bakmak zorunda mı, çok mu güzelsin? =\

6|0
    0|0
  • Bakmam çünkü rahatsız olduklarını hissederim. Annem elin kızına bakmayın oğlum günahtır ayıptır yakışmaz size derdi. Bu kulağımıza küpe olmuştur. Biliyorum bakarsam karşıda ki kız rahatsız olabilir. Vesaire vesaire.

5|2
    0|0
  • bende de oluyor mesela hani gözüme çok seksi gelebilecek bir kıza dahi bakmama ısrarı oluşuyor, öyle nefise hakim olma olayı değil de kendimi aşırı kaliteli hissettiğim oluyor, niye bakayım ki o bana baksın diye kendimle konuşur ve kafamı çeviririm.

1|0
    0|0
    • Aşırı kalite değilde eziklik psikolojisi olmasın o 😂😂😂 ya bendede oluyor biliyorum çünkü

• Yani oda doğru tabi güzellik çokta önemli bir şey değil veya yakisiklilik. Ama fark ettiysem kız seksi diyosun bakmaman için hiç begenmemen lazım. bir kız bir erkeğin peşinden kosmaz ama

• bak canım şöyle eğer bir kız ''bilimsel ve görsel olarak seksi ise'' > o kız seksi'dir, seksilik göreceli birşey değil. Seksi olup olmaması benim elimde değil anlayacağın kızın kendisi seksi. > Ama bakmıyorum. Teşşekürler iyi geceler.

• Baksa "bön böb bakıyo abaza", bakmasa "ayy slk bakmıyo bir de egoist".

Kadınları anlamak mümkün değil...

0|2
    0|1
    • Haklısın 😄 ben öyle sordum ya önemli bişey değil

• Toplum erkeğe bir tarafından bir misyon yüklemiş erkek teklif eder diye ama erkek bunu yapmaya kalkınca yüzde 80 oranla abaza damgası yiyor, öyle komik bir dünyada yaşıyoruz.

• aynen doğru.. buülked ekızlar dengesiz, biri bakana sapıkder öbürü neden bakmıyor gay mi der.. uzak durmak gerek.. isteyen istediğini zaten elde ediyor, yalakalıkla hiç bir kız bir erkeği sevmez, kızlar hep istedikleri erkeği severler.. (hernekadar son zamanlarda yeni moda, sizi seven erkeğe gidin olsada, o seven erkek kızın aklındaki erkekten değerli değildir ve herzaman satılmaya açıktır hedeftir.

• Bende pek bakamam farzı misal gözgöze geldik ya dönerim ya da havaya yere felen bakarım bana göre biraz utangaçlık ve rahatsızlık vermemek istegidir gibi geliyor belki bilinç altında farkında olmadıgım bişilerde olabilir ama en çokta rahatsızlık vermemek için.

1|0
    0|0
  • sevdiceği vardır, dinen uygun görmüyordur, tercihleri farklıdır, kadına şiddetin ve tacizin arttığı şu memleketimde bakarak rahatsızlık vermek istemiyordur

2|0
    0|0
  • neden bakıyım ki :) baktığım kişi evli olabilir, sevgilisi olabilir. bunlar olmasa dahi erkeklerin bakmasını istemeyebilir. o istese bile benim onlara bakıp kötü düşüncelere bürünmem beni rahatsız eder. en iyisi bakmamak. hem ne için bakayım ki :) onca erkek abaza gibi bakıyorken bakmamak, utanmakta bir erdemlik değil midir?

1|0
    0|0
  • Siz kızlar asıl neden böylesiniz :D aynısını bir sürü kızda görüyorum

1|0
    0|0
    • Psikolojik bir eziklige giriyorum çünki aşırı yakışıklı görünce yalan değil böyle bir nefret ediyorum ondan gıcık oluyorum bana bakmaz ki tipleri daha sonra hahaha 😂

• Benim bakmamam sebebi takmıyorum, umarsamazlık rolü yapıyorum ama içim içimi yiyiyor bilemezsin :D

1|0
    0|0
    • Hahaja işte bu 😂😂 ahh siz erkekler

• Çok farklı olay, acaba özelsen mesaj atsan anlatsam devamını burdaki bildiğin gibi değil olay :(

• Ben sana mesaj atamiyorum. Ama seni takip ettim kabul et sonra mesaj at

• Yanlış anlamasınlar diyedir muhtemelen, benim de yaptığım oluyor :D

1|0
    0|0
  • Hiç alakası yok ben bayağı bakıyorum öküzün trene baktığı gibi vs...
    Al kardeş sana 5 lira şimdi doya doya bakacağım vs...
    Ne ayaksınız, sizin bir ayarınız yok mu? der gibi olmuş!!!

1|0
    0|0
  • Niye bakmaz. Cunku baksan ego tavan yapar o kizda bu kez tavirlar bir kaprisler sanki gozle rahatsiz ediliyormus gibi.
    Ben durakta beklerken veya toplu tasimada falan giderken bakmamaya gayret ediyorum.
    Ciddi anlamda rahatsiz ediyor tavirlari.

1|0
    0|0
  • Türkiyedeki çok büyük problem olan dünyaları ben yarattım havalarını desteklememek için

3|2
    0|0
  • Bazı erkekler çok iffetli ondan bakmaz.
    Kaldıki şimdiki bazı kızlar şeytan gibi yoldan çıkaryıyor 😁

2|0
    0|0
  • Bende bu dediğin tiplerden olabiliyorum çoğu zaman utanmakdan ziyade bakmaya gerek duymuyorum baksam ne olacakki 😊

2|0
    0|0
  • neden bakıp gunha gırsın kı bakılacak kız var bakılmayacak kız var nefsını degecek kızlara ayırmıs zoruna gıtesınn

3|0
    0|0
  • Öyle erkekleri çerçeveletip müzede falan sergileyelim lütfen

1|0
    0|0
  • Banane be ben yolda tanıdığımı bile göremiyorum çoğu zaman 😂

3|1
    0|0
  • sevgilisi vardır bakmak istemiyordur veya başka birşeyle meşguldür kafası ya da kıza bakıp rahatsız etmek istemiyordur

1|0
    0|0
  • Olması gereken bu adam olsun bakmasınlar tabi bazı kızlar var onlara ben bile bakıyorum ve iğreniyorum

1|0
    0|0
  • Iste bu nedenle bakmadigimiz zaman daha cekici oluyoruz :)

2|0
    0|0
  • yetiştirilme tarzı çekimserlik özgüvensizlik gibi nedenlerle

1|0
    1|0
  • Ben bakmam dediğin gibi. kız utanmasin kafasini başka yere çevirmesini diye. :)

1|0
    0|0
  • Kızlardan hoşlanmıyordur,
    Erkeğin tesettürlüsüdür,
    Utangaçtır,
    İleri derecede miyoptur...:\

1|0
    0|0
  • Cool takılma düşüncesi ama çoğu zaman atağa geçmek iyidir aslında ters tepmezse tabii. Olayın içinde ters tepme durumu var malum

1|0
    0|0
  • hehehe :D sanaldan konusurum ama reelde malesef :D elimde olan bir durum değil karşıya rahatsızlık vermekden korkarım bide bişey derse utanırım diye

1|0
    0|0
  • Yapamazlarmi benimde cogunlukla dalgin oluyoruk bakmam zaten pek gerek duymam

1|0
    0|0
  • Bakınca "uff salak iki saattir beni kesiyo yıhhaaa" moduna giriyorsunuz da ondan.

1|0
    0|0
  • Çünkü rahatsız ettiğimi düşünürüm. Bakışlarımla rahatsız etmek istemem asla birini.

1|0
    0|0
  • Çünkü nikahsız birisine şehvetli şekilde bakmak haramdır.
    Günaha girmemek için bakıyor olabilirler ben öyle yapıyorum. Ayrıca kimsenin egosunu tatmin etmek istemiyorum ve yine bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Çekinen biri tabiki bakamaz gozgoze geldiğinde heyecanlanır eli ayağına dolasir

1|0
    0|0
  • Saygısızlık yapmak istemediğim için, onu rahatsız etmemek için bakamıyorum çoğu zaman..

1|0
    0|0
  • ne bakıcamya sonra bakınca nebakıyorsunn
    diye kızıyorlar

1|0
    0|0
  • Ya çekingen olduğundan ya yanlış sapik zannedilyeyi sandığından olabilir

1|0
    0|0
  • neden bakayım ben benim olmayana bakmam kimse bakmamalı

1|0
    0|0
  • Bizim tesettürümüz gözlerimiz dedir.

8|1
    0|0
  • Bir fa... şeye verilecek en güzel cevap ona bakmamaktır

0|0
    0|0
  • kiz iste sanki gormedigi sey adamin... zorunda mi her gordugune bakmak...

0|0
    0|0
  • Şahsen ben karşıdaki kızın tabir-i caizse g. tü kalkmasın diye yapıyorum onu

0|0
    0|0
  • Kizlardan h0şlaniy0rum tabi ki ama umrumda degiller. 0nlar umursamiy0r mu bende umusamam.

0|0
    0|0
  • Ben çirkin olduğum için bakmam genelde. Nasılsa o bana bakmayacak niye bakıyım ki a... q

0|0
    0|0
  • BAKINCA SAPIK, ABAZA BAKMAYINCA NEDEN BÖYLE YAPIYONUZ :D

0|0
    0|0
  • kıvırmanın alemi yok
    gözümle hamile bırakırım :D

1|0
    0|0
  • :D bu kateogoriye girmiyorum galiba

1|0
    0|0
  • abaza diyorsunuz ya ondandır

1|0
    0|0
    • Yok ben kimseye öyle demiyorum

• geneliniz böylesiniz ya bırakın bu lafları italyanın erkekleri var onlar yakışıklı cekiciler kızlar

• Hem edep hemde cooluktandır dünya güzeli ;)

1|0
    0|0
  • Baktğmzı anlamayn diye :D

1|0
    0|0
    • Hahahaha 😂 güzel cevap çünkü bazıları inatla bakmiyor

• O göz kalmasını iyi bilirim hahaha çaktırma maya çalışırlar sadece 😂 ama yemezler

• Şöyle bir geçsende baksam saa :D

• Tesettür sadece kızlarda yoktur arkadaşım.

2|0
    0|0
  • edepten...

1|1
    0|0
  • Cemaatçidir onlar

2|0
    0|0
Daha Fazla
31

Benzer Benceler

Yükleniyor...