Arkadaslar bana bir yardim edin asık oldum ne yapayım?

İnstgramda yorumarini gordum cok guzel dusunceleri var ayni benim gibi girdim profiline baktim ben sok cocuk taş, yunan heykeli, ince işcilik gorsen babasının pipisine saglık bu ne guzellik dersin. Hemen stalkin anasini aglattom Cok efendi belli paylasimlari hep Allah kitap cuma mubarek flan sevgiliside yok. Bir aydır pesindeyim ama haberi yok farkli sehirledeyiz ama cok yakin sorun edilecek bir mesafe degil. Ben ilk kez asik oldum daha once hic boyle biseyde yapmadim bakma boyle konustuguma tesetturlu flan dersinde okulunda insanim ama bu cok baska akil verin ozellikle erkekler ne yapayim yazayim mi?

0|1
22

En İyi Kız Görüşü

• Sen olamazsın onunla çocuk terbiyeli sen p. pi felan

0|0
    0|0
    • Ya o kadar da degil onunda az vok kufurlu yorumlarini gordum. Hem sikinti degil bacim soylesin birak kufru siddin sene konusmiyim ya :(

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bu gorduklerinle tanidigini dusunuyo musun

0|0
    0|0
    • Tabiki hayir ama gorusleri dusunceleri cok guzel artik gerisinide taniyinca ogrencez ama nasil taniycam sorun o

• Attim kabul etti oda hemen beni takip etti. 4 gun sonra arkadasim takip etti bunu ama o donup istek atmadi arkadasima ki paylasim flan yapti yani girmisti. Zaten 136 takip ettigi var 32si kiz sadece

• O zamn yaz bence tanimak istedigini soyle ne kaybedersin cok yakin da degilmissiniz nasip

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • çok iyi yazmışın ama sende kalsın

0|0
    0|0
    • Anlamadım ki

• Asık oldum diyorum ama nasil tutayim icimde zaten pat diye soylemek degil ama en azindan muhabbete girmek istiyotum tanismak istiyorum. Sanal diye beni tinlamaz mi

• sevgilo olayi birakali 5 sene oldu, aşk söz ile başlar dudak ile beslenir 9 ay sonra baba diye seslenir oldu ilişkiler anladın, söz ağızdan çıkana kadar senin esirindir, ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.

• cocugun adi ne merak ettim bisey yapmam

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...