Nasil dikkatini cekicem?

Ust siniftan birini seviyorum seneye gidicek o ben nasil dikkatini cekcem onun? bir kere konussak yeter yani böyle carpsam ozur dilesem falan ya da Bisey sorsam da ne sorcam napiyim sizce? nasil azicik da olsa konuşurum?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk konusmalar her zaman sosyal medyada daha iyidir bir takip bir arkadaslik istegi sonrasinda konusma baslangici felan. Zaten ilgi gosterdigini belli edebilir daha sonrada kinusmayi baslatabilirsin. Ha bu arada seneye gideceksede cok fazla kaptirma kendini uzulmeyesin bu yuzden. Platonik asik olmaya izin verme kendine adama ego kastirma yani anladinmi. Ama dedigim gibi sosyal medyadan basla ise. Tesekkurler en iyi gorus verirsen memnun olurum ☺☺

0|0
    0|0
    • Baya alt siniftan olduğum için olmaz konusmaz ben sadece bana bakip bisey demesini istiyorum yeterli yani de nasil olcak o? saat siniri gecsin eig senin 😃

• Guzelim sen kendin arani yapicaksin adam durduk yere laf mi atsin sana 😂😂 Ben cok gordum alt ust siniflardan cikan ondan dogal ama seninki gidecekse iste eger fazla kaptirma kendini diyorum anladinmi uzulme diye 😉. Eig bekliyorum zaten 😊😊

• Ya laf atma değil bir kelime desin yeter 😄teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Kantinde merhabayla başla gerisi gelir utancak bişey yok

0|0
    0|0
    • Utanmak değil oyle konusamam takmaz ya da oyle havada kalir zaten karşilaşmamiz bile nadir oluyor bilerek carpip yanlislikla oldu gibi gösterip ozur dilerim desem diyicem de beceremezsem rezil olurum

• Atlarim lvl yazarim sana

• Tamam

• Cesur ol de direk senden hoşlanıyorum kim ne diyebilir Kafanı mı kesecekler

1|0
    0|0
  • Bence hiç dikkat çekmeye falan çalışma git direk söyle çünkü bir bakıyosun okuldan ayrılmış oluyo 😭😭

0|0
    0|0
    • Ne demek soyle olmsz oyle sana da mi oldu aynisi bende gidicegi için çok korkuyorum

• Çok ümitliydim birlikte olacağımızdan ama geç farketmiştim liseye gidiyorum kafamda hedef koydum öteki dönemde beraber olucaz diye ama baktım ki okuldan ayrılmış hiç bişeyi ertelemeye gelmiyo kısacası

• Ay kotu olmus 😞

• Belki benimdir, çocuğun adı ne xD

0|0
    0|0
    • Degilsin

• bak yorumlara yazdıgın cevapların hepsi uyuyoo baş harfini syle xd

Benzer Benceler

Yükleniyor...