Erkek kankanuzla buluşsanız sarılırmısınız?

İnşallah uygun konuyu seçmişimdir :)
Arkadaşlar kankam erkek uzun zamandır kankayız acılarımızı mutluluklarımızı hep paylaşıyoruz birbirimizden fikir alıyoruz ama ben onla buluşmak istiyorum yanlış anlamayın kankam sonuçta hiç canlı görüşmedik bu siteden arkadaş olduk zaten bu aralar benim moralim sıfır ona sarılmak istiyorum güvendiğim risi ve dert ortağım kardeşim herşeyim arada diyorum özledim seni diye özlüyorum onla sohbet etmek iyi geliyo terapi gibi ama onla buluştuğumda sarılsam tuhaf mı olur?
Güncellemeler:
. . .

0|1
614

En İyi Kız Görüşü

• Hangi duygularla sarıldığın önemli bunu karşındaki hisseder eğer oo kanka naber hisleriyle sarılıyorsan zaten ki eğer gerçekten duygusal bir şey hissetmediğinden eminsen sorun yok 😉

0|0
    0|0
    • Duygusal bişi yok merak etme benim kalbim başkasındaydı tanıştığımızdada onunda bir sevdiği vardı sonra başkaları girdi hayatımıza zaten hiç düşünmedim onu o yönde
      böyle sarılmak istiyorum ona çünkü o benim dert ortağım herşeyi payylaşıyorum oda benle paylaşıyo

• E tamam o zaman madem sorun yok sarılmak istiyorsan sarıl 😌

En İyi Erkek Görüşü

• Dini yonden tabi ki dogru degil, sen ne dusunuyorsun nasil inaniyorsun bilmem ama. Hele de internetten tanistigin birisine sarilmak ne kadar dogru? Ben bir daha dusun derim :)

1|0
    0|0
    • Yani tanıdım artık onu yani bayadır konuşuyoz huyunu syyunu ailesini az çok

• Dedigim gibi iste. Olsun, bence sarilma ama yinede sen bilirsin.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

513
  • valla benim yasadigim ülkede sarilmak kadar normal bisey yok!
    rahat ol kasilma madem kankan neden yanlis anlasin.
    sonucta sarilmak vardir bide sarilmak vardir.
    kucagina atlamadiktan sonra sorun yok demektir ;)

0|0
    0|0
  • Ne yap biliyor musun biraz konuş görüş sonra emin olunca sarıl. Kardeşim dediğin biriyse hele ne iyi olur sarılınır bence ve arkadaşa da sarınılabilir insan bazen bir omuz arayabili br ek olarak çok dikkat et zaman kötü

0|0
    0|0
  • Sarılmak pek bana göre degil cok nadir sarılırım daha çok erkekler arasında yapılan daha cok tokalasmayı yaparım

0|0
    0|0
  • Art niyet olmadigi surece insan nirmal ark da sarilir...

0|0
    0|0
  • senin için normal onun için tuhaf olur. Valla iki haftaya teklifi basar anlamazsın bile

0|0
    0|0
  • Bir kız bir erkek çok yakınsa mutlaka birinin öbürüne karşı duyguları vardır yoksa da oluşur. İkisinin demiyorum sadece birinin

0|0
    0|0
    • Benim kanka dediğim insan çok var aynı ortamda olduğumuz için sarılma ihtiyacı duymuyorum tokalaşmak yetiyo ama o arkadaşımla daha önce aynı ortamda bulunmadım ve karşlaşmadım o yüzden

• Yanlış anlamlar yükleyebilir sarılmana. Ondan hoşlandığını filan düşünebilir

0|0
    0|0
  • çok uzun zamandır görüşmediysek sarılırız ama normal olarak görüşsek direk olarak kafa selamı veririz

0|0
    0|0
    • Ben kzım ve o erkek yani kastım karşı cinsle kankaysan bu sarılma yanlış mı

• arkadasinsa sorun yokki

• @milkaoreo içimde yanlış anlarmı acabada geçmiyo değil o yüzden

• ben tum arkadaslarima sariliyorum kiz erkek ikisinede

0|0
    0|0
    • biri kalbimi kırdı canım yanıyo ona böylr sarılmak istiyorum ağlamak istiyorum

• Onunla zaten aramızda flörtleşme falan geçmiyo gırgır şamata dertleşme öyle yani normal standart bir kanka ama bende yeri farklı çünkü ilk erkek kankam

• İlk değil iki ilk kankamla küstüm o yüzden değerlim

• sarılmayı bilmiyomuş gibi konuşuyosun içinden geldiğince hareket et la

0|0
    0|0
  • Sarılmasan tuhaf olur asil

0|0
    0|0
  • Sanal ortam ne kadar güvenli olabilirki

0|0
    0|0
  • Aynısı oldu seviştik :/

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Evetttt

0|0
    0|0
  • Vay be ne kankalar var

0|0
    0|0
  • uzun süre görüşmediklerimle sarılıyorum

0|0
    0|0
  • Belki biraz ağırdan almalısın. En başta tabi..

0|0
    0|0
    • Ben onla flörtleşmek istemiyorum normal sradan kankam ama değerli zor zamanlarımda yanımda oldu

• ben onunla kanka kalıcam 😄

• Kanka lık güzel tabi :) kıymetini bilmek lazım :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...