Lütfen yardım edin?

selam arkadaşlar lise sonum. okulda bir kız sürekli bana bakıyor ne zaman görsem göz göze geliyoruz. bakışlarıyla bişey anlatmaya çalışıyo fakat anlayamıyorum. normalde insanları çok iyi gözlemlerim ve anlatmak istediği şeyi her türlü anlarım. şimdi git konuş falan demeyin çünkü kız bir öyle bir böyle. bizim sınıfta bir embesille çok takılıyolar ve sevgili olduklarını düşünüyorum ama sevgili olduklarına dair herhangi bir işaret yok. fazla samimiler ama dediğim gibi sevgili olmayabilirlerde. geçenlerde kızla aramızda bir konuşma oldu ama onu özelden anlatabilirim. şimdi benim şansıma kız bu siteye giriyo olur bunuda görür...

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Lise sonsun zamanin da pek yok sende kiza bakmaya devam et ama birsey konusma eminim bakislarinin nedenini merak edip senle konusacaktir o yastaki kizlar oyledir eger ki konusmazsa da sen konus ne olacak olmezsin ya

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Konuşmadığın müddetçe niyetini anlayamazsın. Böyle tahminle olacak iş değil.

Kaç yaşındasın peki?

0|0
    0|0
    • 18 yaşımdayım

• özet geçicek olursam geçenlerde otururken kız bana bir soru sordu ve bende şaşırdım 2-3 saniye birbirimizin gözüne baktık ve ben banamı sordun dedim ve oda evet diyince cevabı verdim

Yükleniyor...