Duygusal, tatlı, minyon, boy takıntısı olmayan ve b*akire bir kızı nasıl bulup evlenebilirim?

evet arkadaşlar sıkıldım bekarlıktan. hiç şimdiye kadar çıktığım bir insan olmadı ve bu yaşta hala bakirim.(yaşım 30) hep çekingenliğim yüzünden kaybettim. çünkü kızlara ergenlikten bu yana hiç yanaşıp duygularımı ifade edip seviyorum diyemedim. Çok konuşuyorum, muhabbetim güzel fakat birşey vesile olup kızlar tanımadığı için keşfedemiyorlar beni. artık sevgili olmak falan değil, direkt tanıyıp evliliğe gitmek isityorum. işimle gücümle uğraşan bir adamım, ne alkol ne sigara ne uyuşturucu, ne kumar ve ne de kötü arkadaşım var. ben onu çok severim söz. ama nasıl bulacam böyle bir insanı? tipim de azbuçuk yerinde normal bir tipim. kızlar bazen kesiyor fakat yanaşamıyorum işte. bekar ölmekten korkmaya başladım artık. ortamım falan yok 3-4 samimi arkadaş var onlarla bazen görüşürüz muhabbet ederiz kafede ayda bir falan başka da birşey yok. Anne ve babamdan başka sevdiğim başka insan yok. Nasıl bulacam ben uygun bir eş? Adriana lima olmasına gerek yok. kendini sevdirsin, duygusal olsun yeter. Bazen beğendiklerim oluyor, çekingenlikten ya gidip söyleyemiyorum ya da kilo problemi olduğu için ilgimi çekmiyorlar.

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• Bekle onlar sana gelsinler... Ben artık o moddayım... Ben burdayım bir yere de kaçmıyorum... İsteyen buyursun gelsin tanışsın...
    Sana da tavsiye ederim...

0|1
    0|0
    • kardeş yaşın kaç bilmiyom ama bekle bekle olmuyor işte. sıkılıyor insan bir süre sonra.

• Yasım otuz... Ancak Evlilik bir tür yaşam tarzı... Yani şimdi geldiğim nokta herkes evlenecek diye bir kaide yok...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

73
  • Senin boyun kaç boyu takmasın istiyorsun kiloya takiyorsun ollmmaaaz

0|1
    0|0
    • 1.76yım 60 kiloyum.

• 176 ya biraz kısa diyen kız işte al hepsi böyle asfsdk :D güldürüyorsunuz kusra bakmaın

• Kisa degil uzun değil ama

• Sen bakir değilsen o yaşta bakire kız bulamazsın amcacim

0|1
    0|0
    • bakirim. ağzını topla nerden amcan oluyom senin :D

• akrabalarından yardım alacaksın biri ile tanışmak için. ya da arkadaş çevren yardımcı olacak sana. sanal ortam ile olmaz.

1|0
    0|0
    • kültür farkı var kardeş. Bir de düşünce yapıları çok değişik ve düz mantık düşünüyorlar. ben kendimi yetiştirdim İstanbul'da. onlar farklı memleket. o sebeple sıcak bakamıyorum.

• @ysoyubol abazalık önüne gelen dişiye ağız suyu akıtmaktır. tanımı budur. neden yapar bunu bir erkek? yokluktan tabi ki, düzenli bir ilişkisi olursa gerçek kişiliğini çıkarabilir. seni biri ile tanıştırmaya çalışmaları seni abaza konumuna düşürmez. aksine bu güzel bir davranıştır. bir insanla tanışabilmen için bir ortak nokta gereklidir. arkadaşların seni görüştürerek ön ayak olur bir nevi kefil. bak bu benim arkadaşımdır iyi biridir (misal). bu şekilde daha sağlıklı olur.

• Hmm ben hiç öyle düşünmemiştim... Üniversite de demişlerdi bana seni falanca ile tanıştıralım diye... Milletin ağzı yüzü oynayınca kendimi kötü hissettim. Ve istemediğimi söylemiştim...

• Kilolu olanı beğenmiosan takıntısı olmayanda isteme bro

0|0
    0|0
    • ya cidden kilolular ilgimi çekmiyor kendim de zayıfım 60 kiloyum bazen 58 e düşüyorum. bu sebeple kendim gibi çıtı pıtı birini arıyorum.

• Sordum kardeş

• hmm peki.

• Biri beni mi tarif etti

0|1
    0|0
  • Bence sen Esra Erola çık :D

0|1
    0|0
    • ben çekingen bir insanım. hal böyleyken esra erola çıkabilmek için yürek yemiş olmam gerek :D

• Esra Erol a mı çıkmak?

Abi çok azdım acele bana birini bulun demek gibi bir şey ya...

• Esra erola çık kanka

0|1
    0|0
    • orası şov programı hayatta çıkmam onlara prim yaptırmam. para basıyor şerefsizler. hepsi düzmece, senaryo hepsi oradakilerin. onlara alet etmem kendimi

• Bence saflikla alakasi yok geyet halktan insanlar katılıyor

• tabi canım, ilginç şaşırtıcı bir olay olduğunda değişen müziklerin hiçbiri önceden düşünülmüyor dimi :D

• Oha yaşın 30 olmuş Esra Erol'a çık.

0|0
    0|0
    • 30 olunca noluyor kardeşim. 6 sene sonra benle aynısın. zaman su gibi akıp geçiyor :) benim yaşıma gelince yaş olayını çok büyüttüğünü öyle bir anlarsın ki 24 yaşındakiler de bu dediklerini sana der.

• Bu yaşa gellince ve bu yaşa kadar belliki hiç sevgilin olmamış ama isteklerin aynı bu nasıl olucak.

• dört dörtlük kız arıyon sen kardeş

0|0
    0|0
    • dört dörtlük olmasına gerek yok. kilo problemi olmasın, geçmişinde birşey yaşamamış olsun cinsel anlamda ve duygusal olsun istiyorum çünkü gaddar olan bir insanla evlilik yürümez.

• Cevre edinmeye calış büyük sehirdemi oturuyorsun nasıl bir ortamın var bilmiyorum ama ortam önemli

0|1
    0|0
    • nası yapacağımı bilmiyom işte 3-4 samimi arkadaş haricinde kimse yok. düğünleri vs ye katıl diyenler oldu fakat ilgimi çekmiyor öyle gösterişli şeylere katılmak.

Benzer Benceler

Yükleniyor...