Erkekler, size acilen bir çocuk hakkında soru sormam lazım?

size bir çocuk hakkında soru sormam lazım nolur yardım edinn? :) ? konu uzun ondan yazamadım?

0|1
7

En İyi Erkek Görüşü

• takip etmen lazım takiip sana mesaj atılmaz xper oldugun icin ancak takip edersen atılır mesaj

0|0
    0|0
    • sımdı tanıştığım bir çocuk var ve bu çocukla neredeyse sevgili olma aşamasındayız mesela cocugun o kadar degısık bir yapısı varki bencevrimiçi olursam bana neden çevrimiçisin neden yazmıyosun kimle konuşuyosun diyo ya da d c oynadık ona bir adadasın yanına itedıgın en değerli seyler ne olur dedım o da yemek ve yat dedı 3 4 ? dedim o da sen sen sen dedi? sonra dedimki bir adadasın ve bir kız var tek siz varsınız fakat o kız en yakın erkek kankinin sevgilisi nesli devam ettirmen lazım yaprmısın dedim o da dediki hayır dedi sonra dediki ikimiz mi sadece dedi sonra dedimki beni mi bulcan dedim o da sakasına senlede yapmam dedi fakat dun çocuk bıldıgın fesata bağladı zamanla yicem seni falan dedi? fakat bazen bana konu bul diyo dc oynadığımızda hep ben soruyorum sen sor diyo o hic konusmuyo neden sence? ama çocuk sürekli yazıyo mesela fitness a gitti ordada yazıyo? :D cok tuhaf degilmi?

• bide neden konu olmayınca neden sen sor falan diyo konu bul diyo ama yazan sürekkli o fitnessta bile yazıyo geldim falan duşa girim yazcam diyo

• senle yapmam demesi senin tepkini merak etmis bence, takip et özelden yazısalım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Soruyu sorsaydın yardımcı olabilirdim.

0|0
    0|0
    • sımdı tanıştığım bir çocuk var ve bu çocukla neredeyse sevgili olma aşamasındayız mesela cocugun o kadar degısık bir yapısı varki bencevrimiçi olursam bana neden çevrimiçisin neden yazmıyosun kimle konuşuyosun diyo ya da d c oynadık ona bir adadasın yanına itedıgın en değerli seyler ne olur dedım o da yemek ve yat dedı 3 4 ? dedim o da sen sen sen dedi? sonra dedimki bir adadasın ve bir kız var tek siz varsınız fakat o kız en yakın erkek kankinin sevgilisi nesli devam ettirmen lazım yaprmısın dedim o da dediki hayır dedi sonra dediki ikimiz mi sadece dedi sonra dedimki beni mi bulcan dedim o da sakasına senlede yapmam dedi fakat dun çocuk bıldıgın fesata bağladı zamanla yicem seni falan dedi? fakat bazen bana konu bul diyo dc oynadığımızda hep ben soruyorum sen sor diyo o hic konusmuyo neden sence? ama çocuk sürekli yazıyo mesela fitness a gitti ordada yazıyo? :D cok tuhaf degilmi?

• Yaş aralığının doğru olduğuna pek ihtimal vermedim. Zaten kafa dengi olsanız elbet bir şekilde laf lafı açar. Lakin bende mesajlaşmayı sevmeyen biriyim. Arar konuşurum saatlerce kişiden kişiye değişir. Hoşlanıp hoşlanmadığını sana karşı olan tavırlarından anlayabilirsin. Konuşması, senin yanındaki hareketleri vs vs bunu sen fark edebilirsin...

• özele gel anlatim mesela buluştuk ona dokunduğumda yanlışlıkla baktı falan mesela yan yana geldik oturduk gözlerime bakmadı hep kaçırd bana akşam dediki bana bakarak gülmen çok güzeldi dedi ve ikimizin resmini prof yaptı

• sor?

0|0
    0|0
  • Emret sultanım😋

0|0
    0|0
  • eee nasıl soracan

0|0
    0|0
  • Buyur?

0|0
    0|0