Acaba bana yaklaşmak mı istiyo?

Hoşlandığım çocuk sevgilim var demistı ama bız ınanmadık cunku bir oyun oynadılar neden dıyceksınız benım ondan hoslandıgımı bılıyo ve denemek ıcın bu yalanı en yakın arkadasıma soyledı o da tabı bana cunku sevgılısının oldugunu gosteren hıcbır sey yok sosyal medyada falan ve dedıklerıyle celısıyo neyse sosyal medyada yanı sevgılısı dıye gostermeye calıstıgı kız aslında kankasıydı ve bu oyunun bı parcasıydı salı gunu benı bı mekanda erkek kankalrımla gorunce bakmıs sonra gelmıs masanın yanında durmus konusmalarımızı falan dınledı buyuk ıhtımal o gundn sonra kızla olan kalplı checkınlarını ve bugunde fotoyu kaldırdı bence oyunu sonlandırmak ıstıyo ama amacını anlamadım acaba kıskandırmaya calısırken kendı benı baska kankalarımla gorunce mı kıskandı ya sankı gelmek ıstıyo ama engel oluyo kendıne bu benım fıkrım tabı ben sızden fıkır almak ıstıyorum bakısları hep var bıdee lutfen bana yardım edın:(

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Bakıyosa sürekli git konuş böyle böyle de olucagi varsa olur

0|0
    0|0
  • aynennnn

0|0
    0|0
    • Aslında o kz sevglısı dgldı benım ondan hoslandıgımdan emın olmak ıcın mı boyle bır sey yaptı

• Bence yaklaşmak istiyor. Yaşlar kaç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...