Görücü usulü evliliğe nasıl bakıyorsunuz?

Bir saat sonra gelecekler herşey hazır çok heyecanlıyım çocukla görüşücez. Hiç Sevgilim olmadı bu yüzden yüzüm ak olacak onun karşısında. Ama ne sorsam bilmiyorum. 😊

0|1
623

En İyi Erkek Görüşü

• Hayirlisi olsun ne guzel. Evlilik hakkinda dusunceleri sor ve az cok gorusleri nedir ogren. Gecmisinide kurcala biraz. Insallah istedigin gibi biridir.

Benimde hic sevgilim olmadi ve bende insallah gorucu usulu birisinle tanisicam ilerde. Bol bol dua et es secimi cok onemli. Dinle alakali birkac soru da sor karakteri kadar dini inancida onemli.

0|1
    0|0
    • İlk sorum namaz olacak inşallah. Bazı şeylerin bilincindeyim. Geri kafalı deseler de hak olan bu

• bosver aldirma oyle diyenleri en dogrusu bu. Pantolonun dizlerinde bir goz gezdir ordan anliyabilirsin namazindan olup olmadigini belki ama tabi kesinlikle sor, umarim durust biridir kilmiyorsa durustcene soyler cunki kimse dort dortluk degil belki o konusmadan sonra namazlarina daha fazla dikkat eden biriside olabilir.

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi gorucu usulu bence. 7 sene gorusup 1 sene evli kalamayan insanlar biliyorum. Cunku flort sirasinda her iki tarafta kendini sevdirmeye begendirmeye calisiyor. Ama gorucu usulunde genelde sen sensin o da kendi. Hayatinda ne olmazsa olmaz diye dusun ve ona gore sor. Gerci 1 saat olmus sen sorali ama hakkinda hayirlisi olsun😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

522
  • emin ol en sağlamı en temizi araştırmalar gösteriyor zaten aşık olup evlenlerin hemen hemen yarısı birbirine saygı göstermiyor birbirlerine saygı sevgi olmadıktan sonra evliliğin ne anlamı var ki bence görücü üsülü en ideal bence

0|0
    0|0
  • Görücü usülü kadar saçma bişey yok benim bakış açım bu yönde ama yinede bol şans umarım hayırlı biridir

0|0
    0|0
    • azçok gezmek lazım evlenecegiz diye planlar kurup bol bol sevişmek lazım dimni:)))) bumu yani dogru olan

• Genel olarak görücü usülü bu yüzden yapılır genelleme yaptım sizinkide bu sebepten diyemem ki

• sen bakma kimseye kardeş dogru yoldasın

• işini sor huyunu sor nerde yaşarız diye sor bir evde olması gereken ne varsa onu hazırlamışmı onu sor sen bir iki şey sorunca gerisi gelir kasma kendini allah en hayırlısını nasip etsin senin için kardeşim

0|0
    0|0
  • bu ne saçma ya güldüm sevgilinin olması utanılcak bişey değil ki ne yani daha önce sevgilisi olmuş sevişmiş insanlar evlenirken utanç mı duymalılar çok garip düşünceleriniz var

0|0
    0|0
  • evi benim üstüme yapar mısın de :P tanımaya çalış ya sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler aynı mı ya da ters mi nası hoşuna gidecek mi falan filan

0|0
    0|0
  • Çok olumlu bakıyorum. Bence görücü usulü iyi bir şey. Özellikle de öz güvensiz kişiler utangaç kişiler için ideal bir evlenme usulü

0|0
    0|0
  • Evin var mı araban var mı deme
    Bir de üstüme yap deme ama ne dersen de...

0|0
    0|0
  • Aşkta bulamazsam öyle evlenirim her halde din ile ilgili ve isteklerini belirt.

0|0
    0|0
  • Kardeşim görücü usulü evlilik ile ilgili söylenenlere takılma. Görücü usulü evlenip mutlu olanı da severek evlenip 3 ay sonra ayrılanı da çok gördük biz. Kardeşim ilk görüş çok önemli. Bir bak olur mu olmaz mı gibisinden. Ama hemen karar verme. Çünkü bambaşka bir psikoloji de olacaksın, sağlıklı karar verememen normal. Bununla olur dersen kendi kendine önce alkol vs alışkanlığı var mı kesinlikle sor. Sosyal hayatı nasıl dışarı da takılıyor mu çok, evlenince nerede kalacaksınız bunları ve buna benzer şeyleri sor.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olur inşallah
    Bir an önce görücü usulüne dönülmesini gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Senin yuzun ak ise. gercekten cok sanslisin. Cunku birazdan gelecek kisi eminimki onunda yuzu aktir.

0|0
    0|0
  • Evin var mı araban var mı evin var mı araban var mı :D

0|0
    0|0
  • görücü usulü bence olabilir. onu daha iyi tanıyabileceğin şeyler sor.

0|0
    0|0
  • Saçma bir gelenek.

0|0
    0|0
  • Milletin içinde ne konuşulurki insan çekinir

0|0
    0|0
  • pek hoş bakmıyorum aslına ama karşı da değilim

0|0
    0|0
  • tam piyango... çıkar da , çıkmaz da...

0|0
    0|0
  • Ilımlıyım.

0|0
    0|0
  • kimi zaman çok iyi,
    kimi zaman çok kötü

0|0
    0|0
  • en güzeli...

0|0
    0|0
  • bence ideal evlilik gibi

0|0
    0|0
  • güzel yani banada uyar :D

0|0
    0|0
  • hemen bir ewlilik programi ac o zaman :-)

0|0
    0|0
  • iyi bişey değil

0|0
    0|0
  • neden olmasın inşallah gönlüne sevgi girer

0|0
    0|0
  • İyice tanımadan asla evet deme sakın baskılara boyun eğme cık, gez tanı ama asla asla erken karar verme Nisan filan emin olunca yap arkadaşım aman diyorum milletin iyi denesine bakma herkes iyi der hosder sen iyice tanı bakma milletin lafına güven al sonra adım at

0|0
    0|0
  • doğal ol istediğini sor aklından gleni

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...