Hey gidi başak erkekleri :) ?

Henüz tam olarak tanışamadığım ama aynı ortamda ortak arkadaşlar arasında bulunduğum bir başak erkeği var.
Bakışıyoruz da geçen bir kızla konuşurken gülümseyerek bana bakıyor.
Elimde bir set vardı ismini zikrederek alır mısın dedim. Hayır dedi ama kendi kendine sırıtıp yan yan baktı.
Sonra aynı toplu taşımaya bindik ve ben en son bindim bir anda hareket edince dusucektim nerdeyse güldü felan.
Bunun bir arkadaşı var erkek sürekli benim olduğum ortamda birbirlerine bir şeyler fısıldıyorlar.
Geçen hafta da arkadaşlar ile otururken bir anda yanımıza geldiler ve yan tarafımda ayakta dikildi ve bir anda ayağı mı ne kaydı sanırım omzumdan destek aldı.
Sizce bu kişi benden hoşlanıyor mu yoksa dalga mi geçiyor?
Görüşleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkürler :)
Güncellemeler:
Lütfen yorum yapın :)

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Başak candır caannn 😊 anlamanın tek yolu gönlün varsa biraz ilgilenmelisin icine düsmeden kademem kademe onun haricinde ne ben bir basak olarak ne de bir baskası anlayamaz 😈 degisik bir tippp

0|0
    0|0
    • Kesinlikle can onlar :)
      Peki bu yaptıklarından da sen bir başak erkeği olarak az buçuk da olsa tahmin yürütemez misin? ^^

• Bence kuruntu yapıyosun anlattıkların hep olağan şeyler 😎

• Peki anladım tesekkur ederim.

• Başak erkeği zordur cinstir bende tipik başağim, şunu diyim başak öyle çabuk kapilmaz belki tipini begenmistir ama öyle flört olarak alma

0|0
    0|0
    • Pek güzel biri değilim sempatik sadece.
      Bu olanlar önemli değil o zaman dediğine göre...

• Tipten kastim hal hareket öncelikli sonra bir tık tip etkilesimi , karakterinle etkilersin onu zaten

• Peki teşekkür ederim

• Bende başağım.. Aşık olmak zordur benim için puhaha 😄

0|0
    0|0
    • Ya bu dediğinden ben ne anlamalıyım içim içimi yiyor zaten :D
      Bu anlattiklarima ne dersin peki ciddi yorum alabilir miyim? :)

• İçinden geldiği gibii davran ona rol yapma gözlerinin içine gir bazen.. ağır ol cıvık olma yerinde konuş hep konuşma yalan söyleme ve en önemlisi sakın sahte olma

• Zaten öyle biriyim acaba etkilendiği için mi böyle davranıyor diye merak ediyorum.
      Çok teşekkür ederim bu arada.

Benzer Benceler

Yükleniyor...