Ben de böyle olmak istiyorum ama nasıl?

Sevdiği kızı etkileyen bir insan olmak ne kadar zor. 22 yıldır başaramadım bunu. Neden böyle? Gerçi beni sevdiğini söyleyen hiç olmadı. Kızlarla arkadaş ortamım da olmadı. Nasıl yapabilirim bunu anlatır mısınız?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• biraz dış görünüşüne önem ver derim, hani özellikle güzel giyinmeye çalış, böyle klişe haline gelmiş hardal renkli pantolonlarınıza son verin, gözümüz kanıyor yahu. tıraş olmaya da önem ver, düzenli ol. çevrende saygın olmak istiyorsan kötü alışkanlıklarına son verip kibar olmaya özen göster. kızlar kibar erkeklere bayılır. bana sevdiğinin ve kendi burcunu söylersen sana daha fazla tavsiye verebilirim :)

0|0
    0|0
    • bak yanlış anlama bunları egodan dolayı söylemiyorum. ben en pahalı markalardan en iyi şekilde giyinmeye calısıyorum bayılrıım giyinmeye. hatta 1-2 yıl sonra style blogger olmayı düşünüyorum. saç desen her gün saçıma iltifat yerim. kibar bir insanım. koç burcuyum ama biraz fazla egoluyum en son sevdiğim kız da bu yuzden benden nefret ediyor

• dediğim gibi belki seninle ilgilenen kızlar vardır çevrende, onlara biraz zaman ayırabilirsin, tanıma amaçlı.

• sanmıyorum teşekkür ederim cevapların için

En İyi Erkek Görüşü

• Aga aynn bnde snn gibiym

0|1
    0|0
    • +1 ıo zman :D

• usta boyun ve tipin nasıl anlatsana biraz

• Knka tip normal boy 1.80 karizmatik oldgm soylenr ama pek kendimi begendgm soylenmez :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Kiz arkadaslar edinmeye calis tabiiki erkek arkadaslarin olsun ancak samimimoldugun kiz arkadaslarinda olsun.

0|0
    0|0
    • ya sevdiğim kızı etkilemek istiyorum ben gerisi önemi yokk i

• O zaman ona kendini goster

• nasıl telefondan mesaj atabiliyorum sadece cok farklı bölümler ortamlar 2 ayda bir anca görürüm o da cafede denk gelirserk

• Amaaan boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...