Sizce erkeklerin kızlarda gördüğü çekici özellikler neler?

hani bazı durumlarda kızlar tatlı oluyolar ya hangi zamanlar onlar

1|1
318

En İyi Erkek Görüşü

• Hani saçınıza böyle kurdele gibi bişi takıyorsunuz ya ismini tam bilmiyorum onu takınca çok tatlı oluyor :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

217
  • utandığında.. ve saçlarını açıp , ağzında toka tekrar toplarken ya da saçları zaten açıksa elleriyle havalandırırken.. bu iki şeye dayanamam.. ama en güzeli, o utanma anıdır..

0|0
    0|0
  • Tebessum ederken suratini kacirma geldi soruyu gorunce aklima direk yani oylee bir kiz belirdi :))

0|0
    0|0
    • Ya soyle mesela bazi kizlarla laflasirken onu arka arkaya guldurdugunde o gülüşünü frenlemek ister boyle yüzünü kastigi gibi biraz da saga sola kacirir iste tam da bu durum.. Anlatamadiysam valla bilemedim simdi :)

• Ben çok ciddiyim eğer HTC marka telefon kullaniosa ya da retro arabalara merakı çoksa ya da AHS izleyicisiyse o kızdan gözlerimi alamam 😊

0|0
    0|0
  • Söylenen kelimelere zekice verilen cevaplar. Tabi bence boyle, herkes zeki kiz sevmez

0|0
    0|0
  • Saçlarını toplarken o kollar kaldırılır ya bundan daha çekicisi olamaz :)

0|0
    0|0
  • Yeşil gözlü olup göz makyajı yaptığı zaman o kız yüzü vücudu ne kadar çirkin olursa olsun bence dünyanın en tatlı kizidir

0|0
    0|0
  • Bize sorarsan nefes alirken bile tatli oldugunuzu soyleyecegiz 😂😂

0|0
    0|0
  • Güldüğünde güzel gülüyorsa, sen üzüldüğünde seninle üzülüyorsa.

0|0
    0|0
  • 7/24 alayı tatlı geliyor bana. Demek ki abazanlık bende

0|0
    0|0
  • Kendinizi kasmasanız tatlısınız. d Bide Bazı Kızlar Utandığında Çok tatlı olabiliyo. d

0|0
    0|0
  • Ben rahat biri olmasını çok açık sözlü olmasından hoslaniyorum şahsen böyle olan her kız hoş geliyor

0|0
    0|0
  • guzel fizik

0|1
    0|0
  • düştükleri an

0|0
    0|0
  • tatlı bir gülüş, doğal samimi bir konuşma tarzı

0|0
    0|0
  • Masum gülüşler :D