Sanal alemde yasanilanlardan sonra ki pişmanlik?

Birbirimizi tanımıyoruz sadece isimlerimizi biliyoruz bir seyler yaşıyoruz, saatlerce surukleyici hayaller.. dunyada bunu bilen 3. bir kisi daha olmuyor. Cok mutluyuz ama sonra o can alıcı pismanlik, kurduğumuz fantezilerin getirdiği sucluluk hissi ve numara silmeler. Ne gerek var bunlara kandirma yok vaat yok halbuki.. kaldim yalnız sonunda..
Güncellemeler:
Hic mi benzer şeyleri yasamadiniz kizlar ne hissediyor ya?

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 yıldır sanaldan tanıştığım şu an arkadaşım olan biri var. Çok farklı şeyler hissettik, çok farklı şeyler yaşadık. Kaç kere küstük kaç kere sildik birbirimizi. Her seferinde de "Bu son artık bir daha yazmayacağım." dedim. Ama aramızdaki bağ o kadar güçlüymüş ki hala yazışıyoruz. Kırgınlık, pişmanlık vs tabi ki var ama ikimiz de yansıtmıyoruz. Çok sövdüğüm zamanlar da oldu ama şu an "İyi ki tanımışım." diyorum.

0|0
    0|0
    • Ya biz cinsel konulara girince isler degisti hepsinin sonunda pismanlik duyduk ama yine pismanlik duyduk yine derken bitti kotu hissediyorum

• 18 yaşındayım. Biz cinsel şeyler yazışmıyoruz anlamında

• Anladim zaten belli oranda tanistiysan o konularin açılması zor ama küçük diyince bir an yok artik diyecektim 18 :))

• Evet ya

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...