Kızlara teklif etmeden önce sevdiğini söylemelimi?

Kızlara çıkma teklifi etmeden önce sevdiğini söylemek gözden düşürürmü bizi?
  • Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• Statüne, sahip olduğun sosyal değere, taşıdığın baz özelliklere ve diğer bir kaç şeye daha bağlı olarak; söyleyebilirsin. Ve bu söylediğim olgular yeterince yüksekse bir kızın seni reddetme ihtimali en aza düşer.
    Akabinde, işin raconu otoriteni ve dominantlığını konuşturmaktan geçer. Eğer ki bir kızı istiyorsan; gider ve alırsın. Onu izole eder, elini tutarsın. Öpersin, gözlerinin içine bakıp onunla ilgilendiğini ve ona karşı farklı bir sempati duyduğunu söylersin.

Zaman akıp gidiyor. Git ve dene. En fazla red yersin.
    Red yersende şunu unutma :
    Seni öldürmeyen şey, seni güçlendirir :P :D :P ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi söylesen ayrı söylemesen ayrı dert neden dersen kızlardan kızlara değişiklik gösterio bazıları egoludur senin sevdiğini duyunca uzaklasır bazıları sevgii sözcüğüne muhtaçtır onu duymak ister eğer karsındakinden bazı hisleri alabiliosan diyebilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

42
  • Birine arkadaşlık teklif edeceğiniz zaman karşınızdaki neden ben sorusunu sorar muhakkak. Ve bunu duymayı çok ister. Sizde ne kadar utangaç olsanızda söyleyin kızara bozara. İnanın bu şaşakın ve çocuksu halinize bayılacaktır. O nedenle içinizden geleni söyleyin derim ama çok dikkatli tabiki. Şayet onu hepten kaybedebilirsiniz de. Sözler tane tane net ve kısa olsun. Sadece gözlerine bakın, gülümseyin ve utangaçlığınızı gizlemeyin. Bırakın elniz ayağınız karışsın, kelimeleriniz dilinize dolansın...

0|0
    0|0
  • Hala çıkma teklifi yapılıyor mu ya? Bence aranızda bir uyum varsa yanyana zaman geçirilmekten hoşlanıyosan direk senden hoşlanıyorum la başla sevgi öyle patadanak olmaz

0|0
    0|0
  • kardeş önce sevdiğini söylemelisin. seni tanıması lazım birden teklif edersen hayır der.

0|0
    0|0
  • Hayir onceden soylemen daha mantikli

0|0
    0|0
  • hayır sewdiğini söylemeli önce :)

0|0
    0|0
  • Deme

0|0
    0|0
    • Hiç anlamıyorum bu konulardan nasıl davranmaliyim çıkmadan önce