Erkekler evlenicegi bayanı nasıl seçer?

Erkekler evlenivegi bayanı nasıl seçer? ya da bunu neye göre belirler?

1|0
221

En İyi Erkek Görüşü

• erkek evleneceği bayanı bir şey istediğinde onu yapabilmeyi göze alabalicek bir kadın ister eğer sen bunu ona göterebilirse her türli seni seçer kafanı yorma

0|0
    0|0
    • Cok fazla konusmuyorum aramiz iyi degil ama bir şey olsun yardim ediyo herkez eleştirirken o savunuyo

• nasıl istersen

• ama sitede yeniyim pek bişi bilmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Hayır araba pazarı mı bu erkekler niye kız secsin iki taraf anlasırsa okuyo anlasmıyosa olmuyo seçme seçilme diye bişey yok hey allahm ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

120
  • Oynak olma. Agir basli ol. Erkeklerle icli disli olma. Ozman seni severler

1|0
    0|0
  • Ben şahsen günümüz çizgisinden uzak duran bir bayan isterim. Giyim kuşamını moda denen şeye göre değilde dinime uygun bir şekilde belirlemesini ya da nerde ne konuşmasını bilmesini, oturup kalkmasını bilmesini isterim. Ben böyle bir bayan isterim. E tabi yanıma da yakışması gerekir. Biraz güzel olmalı.

0|0
    0|0
  • Agir basli olacak oynak olmayacak dısarda hanim hanimcik yanlizken tam bir disi olacak erkegini mutlu edecek tabiki bakimli ve guzel olacak yeri geldimi sakin yeri geldimi cilgin en onemlisi yatakta atesli olacak

0|0
    0|0
  • Aşk kokuyosa ya da gözlerinde onu hissediyosa erkek olur bu iş.. güzelliğin evlilikte hiç bir önemi yok herşey bakışlarda guvende insanlıkta

2|0
    0|0
    • :) Güzelmiş ama bir kaç kişi bu kritere bakar

• @knight4freedom evleneciğim kişi bu kriterleri taşımıyosa evlenmeye ne gerek var sonuçta mutlu olmak için evlenmiyomuyuz :) Bir kadını sonuç olarak ben evlendikten sonra koruycam onun için çalışıp evime ekmek getircem. kendi zevkimden eğlenceme duvar orup çoçukalrıma bakıcam... Bunları istemek hakkım değilmi?_ :)

• Mutlu olmak için ama herkes maddiyatçı olmuş hele ki çalışan biriysen sadece paraya bakıyorlar... O yüzden evlilik sorun, görüşünü sevdim demek ki varmış hala aşka sevgiye inanan

• Eger bir erkegin kafasinda evlilik varsa, kadinda ister istemez icgudusel olarak cocuguna annelik vasfi arar. Bunun farkinda degildir belki ama arar.

0|0
    0|0
  • Diger kizlara cinsel obje gozuyle bakar ama karisi b*kire olmali. B*kire olsan yeter.

0|0
    0|0
  • dibini koklar kavun misali allah allah seçmece olmuyor bu işler nasip kısmet :)

1|0
    0|0
  • Ağır başlı , efendi, hiç sevgilisi olmamış, iyi kalpli, yardımsever, beni seven ve çok sevdiğim bir kızla evlenmek istiyorum...

0|0
    0|0
  • tek kriter az gezen ve sanal ortama girmemiş biri olmalı tabi varsa

0|0
    0|0
  • Bu devirde maalesef güzellik oldu herkesin derdi ondan güzel olsun yetr onlar için

0|0
    0|0
  • Oturuşuna kalkışına gülüşüne yemek yapmasına bılaşıkları ben yıkarım

0|0
    0|0
  • Dişerine bakıyorum sağlıklı mı diye

0|0
    0|0
  • erkekler seçmez seçilir

0|0
    0|0
  • Ben önce yaşantısına doğrusuna yanlışına bakarım

0|0
    0|0
  • Koklayarak.

0|0
    0|0
  • o piti piti

0|0
    0|0
  • oturmasını kalkmasını bilsin kafi

0|0
    0|0
  • Karpiz secer gbi

0|0
    0|0
  • kriterlerimize uyarsa öyle yani :D

0|0
    0|0
  • Seksiliğine göre

0|0
    0|0
  • Sosyal hesapta onlarca erkekle konusmayan, duzgun edepli giyinen, aklıbaşında, evine sahip olabilecek, gozu benden baskasini görmeyen, dinini imanini bilen, guzel ve bakimli olan, halden anlayan, sigara alkol kullanmayan kisacasi hergun isten eve beni kosarak getirecek bir bayan olsun isterdim.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...