Düğün de bir erkeği etkikemek için ne yapmalı?

En yakın arkadaşımın düğünü var yakında ve sağdıçlık görevini ben üstleniyorum. Arkadaşımın kuzeninden gerçekten çok hoşlanıyorum ve beğeniyorum fakat onun bu durumdan haberi yok ve beni hiç görmedi gerçekte. Bu durumdan arkadaşımın da haberi var düğün ve sağdıç olduğum için gözler benim de üzerimde olucaktır diye tahmin ediyorum sizce onu etkilemek için ne yapmalıyım? Sonuçta yanına gidip konuşamam ama kendimi fark ettirip beğendirmek için ne yapmalıyım?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir fiziğin olsun, güzel saçların olsun, şık iyi bir şey giy hoşlandığın kişiye karşı aşırı istekli görünme ama istekli ol gerisi şans ve tercih meselesi ya ister ya da istemez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ülkede bombalar patlıyor senin derdin ne yazık bari duyarlı degilsiniz bunu sususn

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Muhabbet et ve ilgilen göze batmaz sonuçta sagdicsin bebeğim ;) tanışmaya çalış sen ilgilen o zaten sana ulaşmak için çabalar. Arkadaşında düğünde sonra kuzenin ağzını yoklasin ;)

0|0
    0|0
  • bakışlar arkadaşoımmm

0|0
    0|0
  • dugun sirasinda yapilacak islere onuda katmaya calis yani onada iş yaptir o sirada sexy olursan bakislarin konusman dikkat cekersin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...