Burdan biriyle konusmak istiyorum?

Biriyle tanismak istiyorum , baska bir hesap acip yazdim cevap vermedi hic. Simdi kendi hesabimdan ne yapsam cevap verir acaba? Beni gorse eminim konusmak ister, fotografimi gondersem konusmadan cok mu sacma olur. Napayim arkadaslar yardim edin?
Güncellemeler:
Abi bir soruyu okuyun once? Yazdim cevap vermedi. Cevap vermesi icin napayim diye soruyorum

0|1
737

En İyi Kız Görüşü

• Tabi saçma olur. Ben tanımadığım biri bana resim gönderse ne tatlı çocukmuş demem, kafayı yemiş deli galiba hemen engelleyeyim derim. Önce tanış ondan sonra göndermek istersen resmini yine gönderirsin. Öncelik sıran tanışmak olsun resim sonraki iş :)

0|0
    0|0
    • pf haklisin.

• Bence yanılıyorsunuz. Her ikiniz içinde tanışmak için görsellik çok önemli olmalı. Sonra tanıdığınız, tamam işte bu dediğinizin bir gün resmi çıka geliyor yolda görsem selam vermem dediğiniz bir yüz haydi oturup ağlayın bunca hayale, bunca yazıya, bunca türkçeye, şarkı ve şiire. Evet Soruyu soran sen gördün değil mi onun resmini ki beğendin tutuldun resmen tanışmam lazım dedin. O na bu hakkı neden kullandırmıyorsun? Ben derhal bir resim gönderiyor işte ben işte sen ne dersini soruyorum. Her şey usule erkaana uygun olsun ki kimse hayal kırıklığı yaşamasın. Yok öyle önemli olan iç güzellikmiş... Gel o zaman benimle tanış eşsiz bir iç güzelliğim, olgunluğum, adam gibi adamlığım var. Bilmem anlatabildim mi ne demek istediğimi? Artık kartlarını açık oynayan, samimi ve içten, aşka ve sonuçlarına hazır olan, gerçekten neyi niçin istediğini bilen kazanıyor artık, gerisi boş...

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

637

• Fotoğrafını gönder ki kimsin nesin daha çabuk fark edil ve öne geç. Bu ne kadar istediğini, etkilendiğini, samimi ve içten olduğunu, ona hazır olduğunu gösterir. Ah şu kızlarrrr kızlar. Bu devir de demi songazla yokuş yukarı gidiyorsunuz?
    kolaylaştırın artık ta kimse yalnız ölmesin artık..

1|0
    0|0
  • insan gibi fake hesapla değil gercek hesabından yaz ve ciidi ol kardeşim ciddi değilsen oyalama politikası düzenleme... yanlış anlaşırlırısn öyle yaparsan

0|0
    0|0
  • ya anlamıorum neden burda kişilerle konusmak istiosunuzki burayı bn bilgilenmek için kullanıorum sanaldan pek mantıklı gelmio

0|0
    0|0
  • Saçmalayan aklına bir şey vuran biri daha. Aşkınız için uğraşanlardan mısınız diye sorduğumuz durum böyle değil. Gönderme zorlayarak olmaz.

0|0
    0|0
  • Böyle uğraşmak yerine açık olup yazmayı dene. Tanışmak gayet normal birşey.

0|1
    0|0
  • Bir şey yapma soru sorduğunu gördükçe cevap ver işte.

0|0
    0|0
  • dırek yaz selamlas konus tanısmak ıstıyorsa zaten konusurz

0|0
    0|0
    • Cevap vermedi iste

• Yok hesabi gizli degil , baskalarinin sorusana cevap verdigini gordum. benim mesajimdan sonra. Bos bir hesaptan yazdim merhaba diye. Ama yok cevap.

• canısı vermez cevap yanı sen kendı ısmınle yazsana baska ısımle degıl normal kendın olarak yaz ok

• Cevap vermiyorsa bos vet. ya da bak gizliden bir fotonasilim de bak bakam yazmis mu

0|0
    0|0
  • Bosver onu senle konuşmak isteyen gönüllüleri ele al bence

0|0
    0|0
  • tabi ki saçma olur yaz sadece

0|0
    0|0
  • Amman sosyal medya neden şaçma olsunki

0|0
    0|0
  • Bence böyle bir hata yapma

0|0
    0|0
  • Kapıyı çalmasını bilmiyorsun demek ki

0|0
    0|0
  • Bu hesabınla yaz sende ona

0|0
    0|0
  • çok saçmasınız :/

0|0
    0|0
    • Hahaha napayim ya zor durumdayim :D

• ya mesajı şimdi gördüm hemen cevap yazıyorum

0|0
    0|0
    • Niye okadar beklettin delirdim bak. Yaz hadi bekliyorum.

• Of erkeksihayvancim bey. Unutma beni yaz ama oyle bisey gelirse

• tamam aklımdasın

• Derdin milletinin derdi yanında kıl kadar kalıyor.

0|0
    0|0
  • Git konuş bence

0|0
    0|0
  • Başka işin mi yok

0|0
    0|0
  • Önce konuş bence

0|0
    0|0
  • Zaman kaybı :D

0|0
    0|0
  • Cevap vermeyecek uzuleceksin yine

0|0
    0|0
  • Başka bir hesap. .. Amaç ne? 😯

0|0
    0|0
    • Taktim ben adama. Yazacak ya da yazacak , engellesin bin tane daha hesap acarim.

• Yok neyse sagol yardim cabana saglik.

• Ilk defa böyle bir temenni gördüm sen çok yaşa emi? 😉 ahahaha :D
      Teşekkür ederim ;)
      Kesinlikle ve kesinlikle salla gitsin. .. Pişman olursun sonra :(

• resmini gönder sonrada görüntülü konuşursunuz

0|0
    0|0
  • fotoyla sacma olur sorularına dadan

0|0
    0|0
  • Orjinal hesabından neden yazmadın ki?

0|0
    0|0
  • Önce güzel bir tanışma

0|0
    0|0
  • Bana yaz :)

0|0
    0|0
  • amacın ne?

0|0
    0|0
  • konus

0|0
    0|0
  • Takip et onu

0|0
    0|0
  • vermez

0|0
    0|0
  • Ne kadar ucuzsunuz

0|0
    0|0
  • Normal bir insan gibi merhaba günaydın mesajı at

0|0
    0|0
  • Tanismaya calis

0|0
    0|0
  • Kimmis o sansli

0|0
    0|0
  • Konuş

0|0
    0|0
  • zorla güzellik olmaz sal gitsin

0|0
    0|0
  • . :)

0|0
    0|0
  • Once gizliden cik kimle

0|0
    0|0
  • oha lan egoya bak beni görse eminim konuşmak ister diyo. belki en nefret ettiği tipsin belki bir huyun ona itici gelecek herşey güzellik mi?
    Belki adamın sevgilisi var yazmıyo.

0|0
    0|0
  • Kızım Salak mısın be Buda kiler geneldehhep yalan kaç yaşında sın sana abimi ayarlıyim iyi çoçuk tur

1|0
    0|0
    • Burdakilerin hepsi saçma öyle mi? Sen saçmamısın? Bence öyle... Soran 18-24 yaş katogorisinde belki 18 belkide en fazla 24 srn 29 yaş katogorisi abin belkide 30 -35 bu yaş farkıyla mı ayarlayacaksın ona. Gel senle de biz tanışalım o zaman ne dersin?

• Sevdiği vardır belki adamın cevap vermiyorsa zorlamı?

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...