Bim'deki kızı ayarlamam gerekiyor, bana taktik verin hiç bir kızla çıkmadım bu yaşa kadar?

Arkadaşlar geçenlerde kasadayken bimdeki kasiyer kıza bir konudan girdim birşeyler anlattım ağzı açık beni dinledi. galiba o gün etkilendi benden. bugün yine kasada aynı kız vardı esmer güzeli taş gibi bir kız hafif göz makyajı var ama olsun onu herkes yapıyo. işin kötü tarafı bana daha öncekilerde bir kaç defa abi diye hitap ediyordu son 2 görüşmede böyle şeyler söylemedi sizli bizli konuştu :D bu arada yaşım 30.

geçen gün sıra bana geldiğinde poşetlere doldururken o esnada ilginç bir olay anlattım sırada da müşteriler bekliyordu tabi ben muhabbete dalmıştım onunla o esnada bana kibarca iyi akşamlar falan dedi sıradaki müşterilerin daha fazla beklememesi için bunu yaptı tabi. bugün yine alışverişte sıradayken bana yine gülümseyerek kibar şekilde davrandı ve poşetlerime yardım etmek istedi bir tane daha vereyim yırtılır o sığmaz vs vs dedi :) . galiba kızı ilk konuştuğum gün etkiledim. normalde çekingen bir insanım yoksa bu yaşa kadar her türlü birini bulup evlenirdim. tip olarak normalim kumralım biraz aslında. sizce nasıl girmeliyim mevzuya? hiç bir kıza şu yaşıma kadar teklif etmedim. sıradan sadece kas yığını olan, beynini kullanmayı bilmeyen yanında bomba patlasa umursamıyca tipte bir erkek değilim ayıptır söylemesi bilgimle vuruyorum biraz :D nasıl buna teklif etcem ne şekil konuşcam. lütfen ergen ve genç arkadaşlarım şu abisine yardım ederse çok sevinecem :D kız 21-22 yaşların falan.

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Baştan sona kadar okudum. Kasiyerler genelde herkese güler yüzlü ve sohbet ediyorlar falan... kendi kendine gelin güvey olmayasın? Her neyse, bir gün suslen puslen ve en az 4-5 kez birşeyler almaya git, ta ki kız sorana kadar, sonra da çaya falan davet et,

0|1
    0|0
    • yok başka bir müşteriye gözümün önünde kötü davrandı, dediğin şeyin olması çok zor :D

• hadi ordan olarak değiştirmiş s*ktir yazmıştım. :D

• ya bu işi parayla yaptırtamıyoz mu? ben para kazanmayı çok iyi biliyom başka bir s*kim olmaz benden :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka çık karşısına "bana bir şans vermezsen her saat başı 1 ciklet almak için rahatsız ederim seni de" ya işi bırakır ya da kabul eder :D

0|2
    0|0
    • Güzel yöntem :D

• Yaptığımı yap dediğimi yapma kanka. Ben 23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.

• yok abi en iyisi ben ksden hatun ayarlayıp buluşayım ben ancak bunu yapabilirim. cidden benden bir pok olmaz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
  • Uçmayı bildikten sonra ipnelik yapmakta bir sakınca yok.
    Sana o kızı tavlayabileceğini ve hatta aynı gün yatağa atabileceğini söylesem ne dersin?:) Büyük ihtimalle dudağın uçuklardı. Ahahahaha...

Kızın söylediklerine ve yaptıklarına çok takılma şu anda. Sonuç olarak aranızda bir bağ yok dostum.
    Kız orada bir çalışan ve yapması gerekeni yapıyor. Sen nasıl oluyorda bunlara bir anlam yükledin ben orasını anlamadım :D

Tabi ki sana %100 başarılı olabileceğin bir taktik verebilirim. Ama bunun için zamanım yok.
    Oraya gideceğin zaman kızın yalnız olduğu bir anı bulmaya çalış.
    Kendinden ve söyleyeceklerinden emin bir şekilde konuş. Zaten, ona çekici geliyorsan bu iş olur. Belki biraz naza çeker. Ama inan ki olur ;)

0|1
    0|0
  • O karı bakmaz sana :D

0|1
    0|0
  • kız güzelse sevgilisi vardır

0|0
    0|0
    • yav orta derece normal bir kız işte ama esmer o yüzden bana tatlı ve taş geldi. zaten bu yaşa kadar zor sabrettim, artık nefes alsın yeter modundayım :D

• angi mimikler mesela

• gülümsemesi mesela beni benden alır :)

• yaş farkından sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • Yaş farkını sıkıntı etmezse yolun açık olsun

0|0
    0|0
    • etcek gibi durmuyor da nası ve ne şekilde girmeliyim mevzuya? parasal sorunum yok. ben evde oturarak paramı kazanıyorum o orada çalışıyor hem o kurtulmuş olur bu hayattan :D

• Oturarak nasıl kazaniyorsun? Bana da anlatsana :))

• @K_li1983 napalım bizim kafamız karı kız işlerine çalışmaz ama ticari tarafa çalışıyor işte :D
      biraz zor be. bu konuma gelene kadar çok kafa patlattım maalesef. kolay birşey olsa 5 dkda sana anlatırdım da biraz bilgi birikimi istiyor.

• Knka bir kac kez daha muhabbete gir sonra telefon unu alrsn sonra is pisr zaten

0|1
    0|0
  • O kız sana fazla çıtır gelir be dayı

0|0
    0|0
    • ya bir sie a*k kıskancına bak ya. gelmiş 25-29 yaşına, bize dayı diye hitap ediyo kendi dayı olmasına ramak kalmış canım.

• Ya orda virgülü koymadım ondan yanlış anlatmışsın "bide sübyancı değilim, senin gibi bende 21-22 yaş grubunu seviyorum "

• Peki ben 21-22 yaş grubunu seviyorum diye özellikle bir cümle kullandım mı yazımda ki "senin gibi ben de 21-22 seviyorum" şeklinde bir cümleyi bana yazdın?

Benzer Benceler

Yükleniyor...