Bir erkek neden isim var diyip cikar ve o isi demeden? 10 dakka sonra geri gelir?

neredeyse sevgili olacagim cocuk arada 1 dk bekle diyo gene yaziyo sonra cevvrimdisi oluyo yaziyo? bidebana goruldu yapip yazar hemen? ama o is ne olabilir sizce?

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Ya milyon tane sey olabilir o an annesi cagirmis ya da biri aramis , lavaboya gidecek olabilir bla bla bla yani bunu neden bu kadar dusunursunuz ki.

0|0
    0|0
    • konustugum cocuk sarj 6 diyip sadece aeo ciktim ben dedi iyi geceler demedeb?

En İyi Erkek Görüşü

• bende hep soruldugu zaman sinir olurum öyle cevap veririm

0|0
    0|0
    • az oncs konuscaktik geldim dedi sonra dedimki herkes yatti dedim o da dediki sende uyu istersen dedi dedimki uyuyimmi uyumimmi dedim o da uyu dedi dedim neden uykusuz kalma dedi sonra ben uykum yok dedim o da uyuma o zaman sorma dedi sorad konuscaktik falan dediki daha acik sor dedi sonrada sarj alti dedi uyucam dedu acayip uykum var dedi?

• hayir be asil sacma. olan sey o benim uzerime cok geliyor whatsappta cevrimici olsam bile. kimle konusuyosun falan diyo cok baski kuruyo

• mesela onunla gittigi fitness yazilicam bana dediki ne zaman gelceksin ayin kacinda dedi? bende bilmiyorum dedim ama belki Nisan ortasi dedim o da banannisan ortasina gelsen ne anlami kalcakki dedi dediki bana gelene kadaf bulusmuyoz diye saka yapti sonra dediki sanaldan cikmam ben dedi? cikma teklifi mi edicek?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

411
  • aldatıyor kesin

0|1
    0|0
  • saçma soru :D git ona sor

0|0
    0|0
    • az once o cocukla konusuyoduk sonra bana birden sarj alti dedi acayip uykum var dddi ve cikti iyi geceler demeden nedd sence sadecd aeo cikfim ben dedi

• Mastürbasyon:)

0|0
    0|0
  • Çişini yapıyordur.

0|0
    0|0
  • aldatıyor :D

0|0
    0|0
  • bunu ona sor

0|0
    0|0
  • Wc ye gidiyo belki

0|0
    0|0
  • kakası gelmiştir

0|0
    0|0
  • garip garip esrarengiz olanlara sinir olurum ben

0|0
    0|0
  • Gizemli takılıyordur

0|0
    0|0
  • internet paketi yoktur sigara almaya gidiyodur

0|0
    0|0
  • aynı anda başkasınada yazıyor çünkü

0|0
    0|0
    • kizlarin geneli sevgililerin her dedigi seyleri takar mi? ya sunu dedi ya bunu dedi diye hele rwgl sirasi oncesi?

• odun biraz heralde

• bir ara gidocekti gene bir ara dediki hadi gelcm dedi yemege gidecdkti galiba bana genelde uyu dedigimdensoylersi benddn similmizo dimi sikilmuizo

• Tuvalet ihtiyacini giderir yani

0|0
    0|0
    • bir erkek neden hoslandigi kizdan kacar soru sorfubu zaman

• mesela dun biraz sapikca konustuk sobra bugunden beri ben mesela sıkıldım ı i ilw yazdim tustan dolayi cunku useniyorum bugun gebe fesaa bagladi bende su aralar herseyi fesata bagliyon dedim o da baglamimmi dedi dediki sen istersen baglarim sadece dedi?

• Guzel bir dille ondan ayril seni seviyorum derse bile inanma cunku seven insan tuvaletini bile tutabilir ve gercekten seven insan niyetsiz bir sekilde konusmaz...

• Mesela tuvalete gidip beton dokebilir. Bakkala gidip ekmek alabilir. cok dolmuştur sistem ona müdahale edebilir yani bunlarda yazilmsz ki

0|0
    0|0
  • Tuvalete gitmiştir

0|0
    0|0
    • kizlarin geneli erkeklerin dedigi ya da sevgililerin dedigi seyi takarmi? ya sunu dddi ya bunu dedi diye

• Evet canim

Benzer Benceler

Yükleniyor...