Nasıl karşı cinsle yakın olurum?

Ilk olarak yanlış anlamayın. Yavsak olan kazanıyor öyle bir sey var. Ben karşı cinsle nasıl konuşulçağını nasıl diyaloğa gecilecegini bilmiyorum. Benim de okulda sevdiğim bir çocuk var böyle cool biri. Işte ona yavsiyolar. Yani nasıl diyolog kurarım, nasıl konuşma başlatırım bilmiyorum. Bu arada o ikizler bende kovayım. Kısacası nasıl tavlarım onu. Sanki o da bena karşı bir şeyler hissediyor ama emin değilim. Bir de seven erkek belirtileri nelerdir? Yardımcı olursanız coook mutlu olurum.
Güncellemeler:

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle doğal ol, kendin ol.. Konuşulması gereken yerde konuş ama bu konuşman asil bir konuşma olsun az konuşarak çok şey anlatabilecek şekilde konuş.. Yürüyüşün, duruşun, gülümsemen, konuşman herşeyin bunda önemli bu yüzden bunları geliştir, düzelt, asilce yap..

0|0
    0|0
    • Yani az konusuyoruz yeri gelince ama her zman konuştuğu kızları kıskanıyorum.

• sen o kızlardan farklı ol fark yarat.. onlarla keyif için veya cinsel ilişki amaçlı konuşuyordur büyük ihtimalle.. Seninle çok daha farklı konuşmasını sağlar bu söylediklerim.. O kıskandıkların seni kıskanır..

En İyi Kız Görüşü

• İkizlerse kaç ondan uzaklas

0|0
    0|0
    • Niye ki ikizler benim en iyi anlattığım burç. Aramizda azcık bir diyalog geçti. Bana benziyor.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • coolsa tam tersi bir umursamazlıkla garip bir şeyden bahset sonra neyden bahsettiğinizi bile unutmuş o sırada aklına bir şey gelmiş gibi uzaklaş 2 günde 1doz bundan ver

0|0
    0|0
  • inanırmısın kız tavlamayı hiç beceremem bir kaç uğraştım baktım konuşacak konu bulamıyorum sktret git çalış diyorum

0|0
    0|0
  • Öğrenerek benden

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...