Kızlar, neden bukadar biyeriniz tavan yapmış ve neden bukadar kibirli egolu ve triplisiniz?

Bugün bir kafede uzunca süre bakıştığım bir kız ile tanışmak istedim ve bir kez daha bu yönünüzü anladm. Kızın masasına oturdum ve benle uzun uzun bakışan bana gülücükler atan bu kız bir anda çok gergin ve hayrola burada işin ne gibisinden bir tavır takındı ve benide strese soktu kalktım masadan terkettim kafeyi.
Güncellemeler:
Bıktım

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Yaniii büyük olasılıkla sevgilisi vardır ama sende hoşuna gitmişsindir ve asla gelip tanışacağını tahmin etmediği için de gülümsemiştir sevgilisi olmayadabilir tabi seçenekleri saydım sadece tepki almak istemiyorum. Hepimiz biliyoruz ki gün içinde bir sürü kişiyle gözgöze denk geliyoruz kimileri aklımızdan çıkmıyor bile günlerce keşke tanışsaydım ya diyoruz ama devreye senin yazdığın soru gibi ne tepki verecek acabalar giriyo öyle kalıyo böylelikle de hayatımızın aşkını kaybediyoruz (belkide)☺️ insanlar ne istediklerini bilmeden yaşadıkları için bu egolar boşver sen yine beğendiğin kişiyle git tanış ☺️ O sonradan pişman olur elbet ama iş işten geçer 😊

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Cevabını bulan bana da söylesin ya hadi erkeklere hava atıyorlar da kızlara niye eli yüzü kapkara kezo yolda bana hava atıyor saçını sallıyor kıvırarak yürüyor onlara ve onun gibilere tek cevabım geberin

0|0
    0|0
  • Naza cekmus kendini. Usteleyeceksin konusacaksin oyle her nazda cekip giderseniz cok aci cekersiniz beyler

0|0
    0|0
  • Izin aldin mi masaya oturmak icin?

0|0
    0|0
    • Tepki vermedi oturabilir miyim sorusuna

• Guven hizlica kazanilmaz, yillar icinde olusur.
      Sempatik ve zararsiz gorunmek ayri birseydir. Ikisinin ayrimini iyice dusun anlarsin ne demek istedigimi.

• Sympatic biriyim

• sana degilde arkadaşına gülümsüyor olmasın o :/

0|0
    0|0
  • İyi yaptın✌

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...