Erkekler, siz olsaniz neden yapardiniz boyle bisey?

Universitede ilk yilim ve hazirliktayim. dun face hesabima bir cocuk istek yollamis sonra geri almis. Cocugun profile baktim ayni universite ve fame Cabasinda sanirim😤 bugun birde ne goreyim caprazimdaki sinifta. Her tenefus de disarda duruyor baya bir de kesti anlayamadim amacini? Sizce?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• bence sen bekletin isteği çocukta utandı çekti hanı kaypak tabaka da konuşma vardır ya kanka şu çocuğu tanıyon mu hee istek attı da kabul etmedim yazıık azına bir vurucan böylelerin

0|0
    0|0
  • mallık etmiş şimdi ne yapacağını bilemiyordur git naber de anlarsın

0|0
    0|0
    • Iyide niye naber diyim ki ona😕

• Amacı seninle tanışmak... seni görmüş beğenmiş işte... yanlız çekingen olduğundan istek yollayıp geri almış... aynı zamanda da konuşmaya cesaret edemiyo... sevgilin vardır ya da retdedersin diye...

0|0
    0|0
  • Bence utaniyor ve hoslaniyor. Ama senden korkuyor kotu tepki verirsin diye. İstegi geri almak ilgini cekmeye calistigini gosterir

0|0
    0|0
  • Belki hoslanıyordur senden istek atmıştır kabul etmedigini gorunce geri cekmistir belki?

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanmıştır ama utanıyordur

0|0
    0|0
  • boş ver zaten geri silmiş isteği

0|0
    0|0
  • Merhaba de Yol tarifi sor sonra gerisi gelir

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • Salak Mısın sen anlamayacak ne var bunda

0|0
    0|0
  • amacı eve bulaşıkçı lazımmış onu arıyormuş, senin tırnakları görüne bu yıkamaz demiş isteği çekmiş

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...