Sizce tesadüf mü?

Dolmuştaydım. hoşlandığım çocuk arka koltuğa oturmustu. birbirimizi tanıyoruz. arada konsuuyoruz ve benimle konusurken gözlerimin içine bakıyor falan😍oturduğum koltuğun ortasındaki bosluktan arka koltuk gözüküyor ve haliyle o da gözüküyordu. ben de ön kamerayı açtım. saçımı düzeltiyor gibi yaptım onun naptığını merak ediyordum ve onunla göz göze geldik. telefonumda göz göze geldik kamerada.😂😂sizce denk gelme midir? yoksa o benim telefonuma mı bakıyodur?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlardan korkulur valla 😂😂 ben 50 yıl dusunsem aklima gelmez 😊😊 neyse seninle göz teması kurmaya calisyosa hoslaniyo olabilir

0|0
    0|0
    • Hayır ben ön kameradan kendime bakıyor gibi yaptım onu da telefonuma bakıyorken ön kameradan yakaladım 😂

• Ya tamam işte kadınların zekasına hayranım 😊
      Ben diyorum ki dolmus disindaki ortamlarda gozu hep sendeyse hoslaniyo olabilir

En İyi Kız Görüşü

• Yazık yazık

0|0
    0|0
    • Niye yazık dedin

• Alt ustu ufak bir bakışmadan bu kadar etkilenmen gerçekten yazık. bu kadar hop yureklı olma. hiç tanımadığın insanlarla bile hiç göz göze geldiği olamaz mı insanın. Böyle büyük sonuçlar kafanda kurup kendini tatmin etmeye çalışma sonra üzülen sen olursun benden demesii

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • liseli ergenin servis maceraları şu çoluk çocuğu uzak tutamadılar siteden

0|0
    0|0
  • Bizimkisi dolmuş hikayesi.

1|0
    0|0
  • Her şey olabilir.

1|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever

1|0
    0|0
  • Ilgisii var

0|0
    0|0
  • tesadüf

0|0
    0|0
  • Naaptığını çözmeye çalışıyordur oda

0|0
    0|0
    • Nasıl çözmeye çalısıyodur yani anlamadım😂

• bilerek bakıyordur, yakında çıkar vuruşursunuz merak etme

0|0
    0|0
    • Malasef öyle bisey olamaz cünkü ailelerimiz birbirini tanıyormuş ama biz yeni tanıstık

• O da*

• sen açıl nolcak, bak hem aileler tanıyormuş birbirini, evlenirsiniz ha :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...