Arkadaşlarına benden daha çok önem veriyor?

ilişkimiz yeni daha iki kez buluştuk hep arkadaşlarının yanında hep onlarla geziyor dolaşıyor bir gün evde kalıpta benimle mesajlaşmıyor bugün telefonda 35 saniye konuştuk inanabiliyor musunuz konuşacak konu da bulamıyoruz ne yapmalıyım

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ne kadar ilginc canlilarsiniz siz kizlar allah bilir kaç tane iyi erkek pesinden kosuyordur senin sen git bitane milletin duygulariyla oynayan serefsizle cik bitane soz var cok begeniyorum "iyi adamlar yalnızlıktan ölüyor iyi kadınlar ise kötü adamların balkonundan gökyüzüne bakarken."!!!

0|0
    0|0
    • Kötü olduğunu düşünsem çıkmazdım hala kötü olduğunu düşünmüyorum

• Bak ben bitane kızı seviyordum kız da kendisini sevdigimi ogrendi gitti afedersin ama piçin önde gideni bir erkekle çıktı oysa ben sevdiginden baskasına bakmayan birisiydim o olaydan sonra artık kızları karsi olan ilgim azaldı yani selam atana selam yaziyom o kadar ama katsima cikacak kizi sabirla bekliyorum beni gercektrn sevecek hic ayrilmayacagimiz kisiyi
      Bu güne kadar 3 5 tane kızla çıkma fırsatım oldu ama onlar geçici ilişkiydi yani kızdan belli geçici oldugu onun icin su gune kadar hiccc kimseyle cikmadim karsima cikacak beni gercekten sevecek o kızı bekliyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • İlginc aslinda tam tersi olmali

0|0
    0|0
  • Ayrıl o zaman sende

0|0
    0|0
  • Bende sohbet çok onu şutla
    Ben varım artık ;-)

0|0
    0|0
  • Daha yeni, geçer

0|0
    0|0
    • Tam tersi olması gerekmez mi

• Bana değer veriyor ama arkadaşlarına daha çok

• Sen önce şu gözlerindeki perdeyi çekte gerçekleri görmeye çalış sonra sorunu sor

• Ne güzel işte rahat

0|0
    0|0
  • bitmiş çoktan iliski

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...