Bir erkekde boy çok mu önemli?

Yani boyum 1.70 çokda kız arkadaşım oldu. Hiç de dert etmiyordum. Ama bu aralar salak salak boy tribine girdim. Bana göre halada önemli değil arada esiyor okdr. Siz ne düşünüyorsnz?

0|0
179

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkede ortalama kadın boyu 160 zaten o yüzden sorun etme iyisin hem iyi biri olduktan sonra boy çokta önemli değil biz erkekler kadar dış görünüşe önem vermiyoruz :D

0|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

169
  • hocam bende 1.70 im ve doktor oldum 20 gün önce göreve başladım. bütün bunlara rağmen evlenebileceğime inanmıyorum sırf bu boy ve tipim yüzünden.

0|0
    0|1
    • Ne alaka ya herkezin ayrcı bir güzelliği var

• Yok bro okadrda değil kimler evlenıyor sen doktor halınlemı evlenemıcen

• tipimi görseniz haklısın kardeşim özür dilerim dersiniz o yüzden daha fazla uzatmak istemiyorum :D

• bence erkek dediğin uzun olmalı bu arada benden kısasın

0|0
    0|1
    • Erkek dediğin uzun olmalı :D :D:D: Dogru erkekliği siz belirliyorsnz :D Olabilir kısa olablr ama senın baska yönlern kısadır benım uzundur eşitlenir

• Ben takmıyorum evet onemlı olablr ama erkek herzmn kadından daha ustundur

• Erkek dedigin uzun olmali diyemessin iste erkek olmanin kriterlerini se belirlemiyosunn

• benden kısa olmamalı daha önce benden kısa sevgilim vardı arkadaşım kardeşin mi dedi oda beni heryerden engelledi kaçtı resmen jdskjdskj tövbe ettim o gün

0|0
    0|0
    • Siz kısa olayını yanlş anlıyorsunuz. Kısa ama kalıplı erkek cok ben gibi :D

• Turkiyedeki kadınların boyu en fazla 1.64 dur en fazlası da zaten çok nadir boyunu takma kafana

0|0
    0|0
  • ️benim Icin sahsen önemli. Eski sevgilim 1,70:di takmiyodum Bile kendisini boyu yüzüne. Erkek dedigin 1,84 falan Olur

0|0
    0|0
    • Çoluk cocuk lafları bunlar büyüynce anlarsn önemsz oldugnu boyla olmayacagını

• Hayir. Benim önemsedigim tek konu Boy? Sana mi sorcam takintimi

• tamam alabılrmsn umarım

• O arada bende de oluyo :D Bende 160ım ne olurdu 65 felan olsaydım derim.. Takma kafana :D

0|0
    0|0
  • Önemsiz diyen yalan söyler emin ol. En az 180 olacaksın yoksa kız işlerini unut ben ciddiyim. Kısaları kimse sevmez.

0|0
    0|0
  • ya 150 lik kızlarla çıkarsan hiçbir sorun olmaz hatta uzun bile görünebilirsin millete ;)

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce insanlık önemli kardeşim. Boy filan önemli değil. Ama fiziki açıdan soruyorsan zaten ülkemizin boy ortalamasındasın. Sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
    • Yok bro yapmıyorm zaten sadece merak edıyorm dusunceleri umrumdada değil.

• En iyisi kardeşim bende 1.88 boy var ama sosyal hayatta işe yaramaz. Çünkü askeri liseden mezunum bu yıl, sosyal hayatım olmayacak yani :)

• Önemli olan kız arkadaşından daha uzun olman ne kadar uzun olduğun değil

0|0
    0|0
  • Benim için önemli ben at gibi hatunum yanımdaki kalıplı olmalı minyon olsam iyisin

0|0
    0|0
    • Terbiyesizlik etme hemen

• muck bende seni seviyorum ^^

• Garanti guzel degil bu kiz o yizden bu
      kadar dert edinmis. d

• Yoo çok önemli değil ayrıca boyunda normal çoğu kıza gore

0|0
    0|0
  • Bence önemli ben bile 1.75 im

0|0
    0|2
  • Benden kısa olmamalı tabiki :) :)

0|0
    0|0
  • tipin varsa boyun iyi gibi ama tip yoksa üzgünüm

0|0
    0|0
  • Benden kısasın

0|0
    0|0
    • Senden uzun olmak gibi bir çabam yok :D

• Boyun değil de çavuşun boyu önemli :D

0|0
    0|0
  • Benden kısasın 😎

0|0
    0|0
  • evet çok önemli.

0|0
    0|0
  • Bizde boy var da ne ise yariyor kardes 😄

0|0
    0|0
  • Boy derken kanka?

0|0
    0|0
  • Galiba

0|0
    0|0
  • Bence değil

0|0
    0|0
  • Su yorumlara bak hegun bu tarz sorulari gorunce daha da bunalkma giriyorum. Cogu kiz sacma sapan düşünmüş. Erkek dedigin uzun olur ne demek? Kisalar erkek olmuyor mu? Sevdigim bir kiz var usta. 1 yildir kiza merrhaba demddim. Yemin ediyorim en buyuk sebeplerden biri bu. Hayata kustum resmen ya.

0|0
    0|0
    • bizim kızlarımızı biraz mal kanka mazur gör

• 170 ideal dert etmene değecek sorun mu allahsen...

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...