Pişman olup kirdigim bir bakima duygularıyla oynadigim kiza bu mesaji attim sizce affeder mi?

Arkadaşlar kizla tanistiktan 3 5 gün sonra kizin benden hoşlandigini öğrenmek için ona ilk adimi ben attim ben senden hoslaniyorum dedim onun benle ilgili ne düşündüğünü öğrenmek için bana dediki yeni bir ilişkiye şu an hazir değilim 2 hafta önce sevgilimden ayrildim dedi sen gercekten tatli birisin ama şu an senle ayni hisleri hissetmyrm dedi ama bunu ne umut ne de umutsuzluk olarak gör dedi arkadasligimiz devam etcek demi dedi bilmem dedim sonra ertesi gün başka bir arkadsim senden hoslaniyor ben onun için senle konuştum dedim sonra duygularimla nasil oynarsin dedi arkadsim için yaptim dedim sonra kiza konuşmak istemyrm dedim bir daha senle o da ayni siniftayiz yüz yüze geliyrz selamlasiriz dedi sonra bende yok ben istemyrm dedim o da bende konusmak istemyrm artık dedi hepsi bu kadar o gun bugündür artk konusmyrz hic bir yerden ben yaptiklarimdan dolayi pismanim ne yaptiysam olmadi gibi bsey sizce bu mesaj ise yarar mi ne düşünür sizce umut var mi?
Pişman olup kirdigim bir bakima duygularıyla oynadigim kiza bu mesaji attim sizce affeder mi?

0|0
20

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Umarım ölürsün yazık kıza ne yapmış!!! Şaka laa şaka :) bence son gönderdiğin mesajda birazcık noktalama işareti kullansaydın daha iyi anlaşılırdın. Bu durumda iki seçenek var. 1. Seçenek: kız seni affedebilir çünkü senin heyecanlanan bir şapşal olduğunu düşünecek, heyecandan ötürü saçma sapan şeyler söylediğini varsayabilir. Sana acıyacak hatta ama sevimli bulabilir ve affedebilir, iki şapşal mutlu olabilirsiniz. 2. seçenek ise dediğin gibi whatsapp kız grubunda 2 gün sohbet konusu olacaksın senin yine şapşal olduğunu düşünecekler ama seni affetmeyecek. Ayy sen Toronto'ya falan git bence biraz uzaklaşmak iyi gelebilir. İnsanların seni unutmasına izin ver. Tamam bu da şakaydı. Olur öyle çok da şeyetmemek lazım.

0|0
    0|0
    • Sen ne sakaci seysin öyle ama olayin tamamini bilsen belki daha net şeyler söyleyebilirdin ama yine de çok saol

• Sana yapilsa bu olay sen bu mesaji alsan ne yapardin peki onu da soylede tam olsun ;)

• bu ne şimdi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...