Biriyle tesadüfen tanıştık bugün iilk kez görüşecektik amaaa?

dün mesaj attı akşam görüşelim ya da yarın ne zaman müsait olursan diye, ben de yarın akşam uygun dedim. tamam dedi. bir daha ne aradı ne yazdı. saat şimdi 16:00 hala nerede ve ne zaman görüşeceğimizi konuşmadık. şimdi bu akşam yazarsa ben başka plan yaptım bu saate kadar niye aramadın desem haksız mıyım? ben anlamadım bir şey bu işten ya. ne yapmaya çalışıyor bu beyimiz :D

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Bu arkadaş düz bir yolda giderken ormana girmiş. Kontrolsüz güç güç değildir gibi yalpalaya, yalpalaya kafasını çarpıyor duvara. Eline geçen hayırlı kısmeti tepiyor. Ararsa da gerekçesi haklı ise affedin. Ama en azından haber vermeli nezaketen. Olabilir işi. Çok ayıp etmiş. Bence bu kişi ile daha fazla bir şey beklemeyin, aramasını. Yeni ve doğru insanlar karşınıza çıkacaktır inşallah.

0|0
    0|0
    • aradı akşam 7 gibi ben de bu saate kadar aramadığı iiçin başka plan yaptım dedim, çok öfkelendi. onu ektiğimi ima etti. guya çok yoğunmuş neden ben sormamışım. iyi de davet eden oydu ben mi üsteleyecektim ay nerede ne zaman diye. ya onu geçtim en kötü bir günaydın msjı atar insan hani bak beni unutmasın gibisinden. haksız mıyımm

• adamakıllı tekrar görüşmek isterse tamam derim ama o yazmadıkça yazmicam zaten. kendisiyle ayrı egosuyla ayrı boğuşmamı bekliyor :D hiç uğraşamam

• Aynen öyle. Ama kızdığınızı, yanlış bir davranış yaptığını belirtin. Ve sakın siz aramayın. O sizden özür dilesin.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Baştan hata yapmışsın. Kız dediğin ağır olur. Basit hareketler yaparsan gözünden düşer ve ipler karşıdakinin eline geçer.

0|0
    0|0
  • Belki adamcağız ölmüştür.

0|0
    0|0
  • Beraber buluşalım

0|0
    0|0
  • dibine kadar haklısın

0|0
    0|0
  • Sıkma canını, gel aksam görüşürüz