Merak ediyorum?

bir çocuk var sınıf arkadaşım, muhabbetimiz çok az. bir siteden takip ettim geri dönüş yapmadığı için tüm sosyal medyalarımdan sildim onu. dün ilk kez günaydın dedi sınıfa girince 3 kişiydik onunla birlikte işte,çok şaşırdım yani der miydin sen böyle şeyler falan diye düşündüm. sıralarmız yakındı baya şarkılar mırıldandığını duydum, bir kaç kez bakışlarını yakaladım. Ne düşünüyor olabilir yani davranışları çok tutarsız geliyor bana.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• ilk birbuçuk satırını nedense birçok arkadaşım yapıyor =) anlattıklarına göre çocuğun senden hoşlanma ihtimali çok yüksek ama ne olur ne olmaz hemen kesin yorum yapmak hoş olmayabilir bu nedenle biraz zaman vermelisin bu duruma. Eğer ki davranışları zamanla hoşuna gitmeye başlarsa/ ya da daha samimi ise o zaman daha iyi yorumlar yapabiliriz =)

0|0
    0|0
    • ahah şaşırmadım :D aynen ben de emin olmak istiyorum, rezil olmak da var sonuçta. geçen yıldan beri durum aynı bekliyorum o zamandan beri

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Ondan sonra türk erkekleri çok hödük, çok öküz, çok suskun...
    Günaydın deyip, selam verdiğimiz kız ondan hoşlandığımızı falan sanıp, tiriplere giriyor. Bizde bir süre sonra selam vermemeye başlıyoruz doğal olarak.

Günaydın demesinde ne var yahu. Böyle günlük rutinlerin altında bir şey aramayın.

0|0
    1|0
    • günlük rutinlerden bir mana çıkardım falan yok insanlık, incelik olduğunun pekala farkındayım, yazının o noktasına odaklanmanı doğru bulmuyorum

• AŞK Alevleri başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Seni etkilemeye çalışıyor sanırım

0|0
    0|0
    • olabilir de bilmiyorum kendisi baya seçici gibi, geçen yıl da böyle oldu arada ama devamı gelmedi

• ya peki sınıf ortamında nasıl davranabilirim mesela öyle bana daha kolay geliyor

• Gördüğün Zaman selam ver ama hemen gitme yanından muhabbet etmeye çalış
      Sende onun ilgisini çekmeye çalış yani

• çekiniyodur canım sende ne yaptın ya

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...