Neden bana bakiyor?

Ben kumral yesil gozlu uzun boylu bir kizim. O da kumral kirli sakalli yakisikli bir cocuk.9 yildir sevgilisi varmis (ortak arkadas soyledi) kollarinda dovmelerinde kiz arkadasinin adi yaziyo. Her gordugu yerde gozlerimin icine bakiyo bisey dicekmis de diyemiyomus gibi. Bazen bakiyorum gozleri beni ariyo. Bizimkilerle bisey konusunca sesinin titredini hissediyorum. Ona karsi bisey hissetmiyorum ama boyle aptalca bir rahatsizlik hissediyorum uzerimde. napmaliyim bir akil verin?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir karar versin terbiyesiz. Kız arkadaşının dövmesini koluna yaptırırken aklı neredeymiş?

Bu bana bir arkadaşımın şu lafını hatırlattı:
    "Evlenmek araba almak gibidir. Araban yokken bir arabam olsun ayağımı yerden kessin dersin. Ama arabayı alınca hep model yükseltmek istersin."

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakma gözlerinin içine üstelik hayatında biri varmış. Sen bakıyorsun die bakıyordur sana 😉

0|0
    0|0
    • Mesela kafami kaldiriyorum goz goze geliyoruz. dukkanlarimiz yan yana biz bir saat erken aciyoruz. bir saat erken gelip kapida bekliyo izliyo

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

38
  • Allah için hissetmemişsin. Etkilendiğini bu yazınla zaten ele verdin bize. Daha ne olsun, hoş çocuk ve bakışlarından etkilenmişsin. Aşk değil belki ama hoşlanma olayı var bunda. Bu da bir olgunluk belirtisi zaten...

0|0
    0|0
  • İlişkisi kötü gidiyo olabilir. Sen bakmamaya çalış :)

0|0
    0|0
  • rahatsızlık hissetmen güzel. onun baktığını gördüğün sırada ilgilenme oradan ayrıl hatta ayrılabiliyorsan

0|0
    0|0
  • gözleirnin yeşil lması bakması için yeterli demek ki öküz otlanmak istiyor yeşillikte

0|0
    0|0
  • yeni heyecanlar peşinde

1|0
    0|0
  • Uzak dur

1|0
    0|0
  • Anormalsin diye olabilir

0|0
    0|0
  • Onu umursamamak

0|0
    0|0
  • kızlar erkek uzaklaştırmada hani ustalardı.

0|0
    0|0
  • ne bakıyon de

0|0
    0|0
  • ne baahıyon gardaş , de bakalım

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...