Sevgiliniz olduğunu düşünün?

sevgiliniz var psikolojik sorunlarım var diyerek sızınle konusmuyor ama baska yerde gulluk gülistanlık eğlenıyor oma karsı tavrımız ne olurdu ayrılır mıydınız?

0|0
1623

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle birisi zaten sevgilim değildir. Benimle görüşmek istemiyor başkalarıyla gününü gün ediyorsa ne hali varsa görsün der. Aramam, sormam, mesaj atmam. O merak edip aradığında psikolojik sorunların var senin aman benimle konuşma daha da psikolojin bozulmasın der suratına kapatırım telefonu.

Eğer hayatındaki erkek böyle yapıyorsa bil ki senden sıkılmış. O yüzden sana böyle yapıyor. Çok üstüne düşmüşsün, belli ki hemen hemen her istediğini yapmışsın. Artık seni avucunda bildiği için sıkılmış. Bırak arama, sorma, mesaj atma eğer seni gerçekten sevmişse seve seve arayacak. O zaman da sen dediğim gibi yap geri çek kendini bak nasıl peşine düşüyor.

Her şey tadında güzeldir. Ne çok kaçan olacaksın ne de hep kovalayan. Ara ara kaçacak ara ara kovalayacaksın ki o zaman değerli olasın. ;-)

Şöyle düşün her an elinin altında olan bir yemekten bir süre sonra sıkılırsın ama çok sevdiğin ancak her dakika bulamadığın bir yemek senin için değerlidir. Her bulduğunda doya doya yemek istersin. Ancak her an bulamadığın için o yemek senin için hep değerlidir ;-) Ne zaman o yemeğe her istediğin an erişebilirsen o zaman senin için sıradan bir yemek olur ;-) Bunun gibi sıradan bir lokma olmamak için her istediğine erişememesi lazım karşı tarafın ki değerin olsun ;-)

1|0
    0|0
    • Ama şahsen benim hayatıma giren kadının bu oyunu oynamasına gerek yok. Her şeyi tadında yaşamaya bakarız. Ancak sıkarsa dengelerim karşımdakini fakat bunu herkes yapmaz. Uğraşmayı çabalamayı değil kolay olanı yani kaçmayı tercih eder ;-)

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılırım. Kafa dağıtması falan onlar hikaye benımle dagıtacak kafasını. Benle dağıtmayacak da kimle dağıtacak? Belki günahını almayalımda hani etrafa yansıtmamaya çalışıyordur dicemde çok karışık canım biraz daha bekle

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1522
  • Ayrılmazdım ancak güllük gülistanlık eğleniyor ise psikolojik sorunları olabilir evet karakter bozukluğu gibi... tutar kolundan madem öyle psikoloğa gidelim derdini çözelim derdim. Bakalım derdi ayrılmak mıymış psikolojik miymiş neymiş değil mi ama? ☺😇😉

0|0
    0|0
  • Güllük gülistanlık olduğu yerlerde eğlenmeye devam etsin. hayatında ben olmasam da olur.

0|1
    0|0
  • hadi güle güle derdim benimle konuşmuyorsa demekki problemi benimle derim

0|1
    0|0
  • tabii ki ayrılırım, sana kötü davranan, üzen, canını sıkan birini nasıl sevebilirsin? bırak, boş ver.

0|0
    0|0
  • ayrılmazdım açık olmasını ister ve sorunun ne oldugunu sorardım. uzatırsa o zaman ayrılırdım sanırım.

0|0
    0|0
    • konusmuyor ve gunlerce yazmıyor sosyal aglarda arıyorum yok

• dediğim gibi, rahatsız oldugunu belirt. seni seviyorum ama ilişki boyle yurumez de. bak bakalım tepkısı ne olacak. uzatırsa ayrıl zaten sızınkı ılıskı degıl.

• acik acik konus sorunun ne oldugunu ogren. tatmin eden bir cevap almazsan eger psikolojik sorunlari olan biriyle devam edemem de ayril

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunları olan insan benim psikolojik sorunlarım var demez asla:)

0|0
    0|0
    • ilk basta ddemedi ben çok üstüne gidince dedi

• ️Benim tanistigimda demisti. Iyi degilim. Doktora gözükmem Lazim diye. Amacini anlamamistim

• Ayrilirim bana mi bozuk sirg psikolojisi diye dusunurdum

0|0
    0|0
  • Onu konuştururdum ilk başlarda fazla sıkmazdım mesela.

0|0
    0|0
  • Belki kızlara güvenmiyordur otoriteli davranıyordur.

0|0
    0|0
  • asıl sebebini arar bulur çözebilirsem çözerim çözmezsem herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
  • Sikerdim belasını. , insan içinie çıkamazdı 2. bir şansı da vermezdim.

0|0
    0|0
  • Sana ayrılalım diyemiyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Sordum ama kaç kere Hayır diye cevap verdi

• Ben bir kişiden bir kişiye kolay geçiş yapamıyorum Tarzim değil karakterm değil önce ayrıldığım kişiyi içimden atmam lazm ki bu kolay değil ondan sonra başkalarına fırsat verebiliyorum.

• bu iyi bir şey zaman geçer ama senin aradığın seni bulur er geç

• Tabi ki evet

0|0
    0|0
  • Başından sagiyor başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • bu tarz insanlara sinir oluyorum ya :/

0|0
    0|0
  • Onun varya psikolojisini tam bozar öyle giderim

0|0
    0|0
  • Ayrılık yolda

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım öyle bir salaktan.

0|0
    0|0
  • Bu tavrı bana karşıysa ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Defol derim

0|0
    0|0
  • miktirsin gitsin kişilsiksiz lerle işim olmaz

0|0
    0|0
  • Yüzüne bile bakmam

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım direk

0|0
    0|0
  • Büyük problem.

0|0
    0|0
  • evet ayrılırdım bahane bence

0|0
    0|0
  • sevgili mi? yenen birşey mi o

0|0
    0|0
  • Senden ayrılmaya çalışıyo ayak yapıyor bence

0|0
    0|0
  • Kendini düzeltene kadar umursamam

0|0
    0|0
  • basacan dötüne tekmiği o zaman.

0|0
    0|0
  • kıçına okkalı bir depik vururdum

0|0
    0|0
  • düşünmeyi bırakırdım

0|0
    0|0
  • aynen öyle işi öperler

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım. Sanki ondan başka kimse yok dünyada.

0|0
    0|0
  • benden 1 yıl önce nişan attı ve 1 yıl hayata küstü tam kendini toparlamışken benimle tanıştı 8 aylık bir ilişkimiz oldu bir anda değişim göstermeye başladı tam dedigin gibi kendince sorunlar yaşadıgını bunları çözecegini söyledi ayrılmaktan korkuyor beni seviyordu ama çok değişti bir yerden sonra kaldıramadım uzaklaştım.

0|0
    0|0
    • araya sogukluk giriyor işte.

• umarım sende iyi yaparsın

• demekkı yeterınce mutlu edmysun ki öyle sonuçlanıyor.

0|0
    0|0
    • hiç sorunumuz olmamasına rağmen öyle davranıyor senınle cok mutluyum gıbı laflar da kullanıyor..

• anladım sağol

• rica ederim

Yükleniyor...