Sadece arkadaş mıyız bilemedim?

Bir arkadaşım var samimi değiliz, arada sırada birbirimize espri yapıyoruz sadece internet üzerinden.
2 kere benim evime geldi, gelmek isteyen kendisi bu arada. Film izleyelim diye gelmek istiyor.
ilkinde birşeyler izledik, birşeyler içtik. Sadece kolumu omzuna atmakla yetinebildim. Yavaş falan dedi ilk başta ne yavaşı dedim. devam ettim.
ikincisinde evde yanlız değildik. odama geçtik yine birşeyler izliyoruz. Şarap yüzünden uykum geldi dizine uzandım uzun bir süre.
Şimdi cuma günü yine geleyim mi sana diyor. Ha unutmadan, her seferinde bende kal dememe rağmen bir bahane buldu. son gelişinde bir dahakine pijama partisi vericez dedim.

ne diyorsunuz gençler..
Güncellemeler:
bu akşam o akşam.
aynı şehirde yaşamamıza rağmen neden senin yerinde kalayım ki, hiçbir mantığı yok diye mesaj geldi :D

nasıl ayıklarım ben bu pirinci?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Acik acik hislerini arzularını belirt.. ya herro ya merro

0|0
    0|0
    • abi açık açık ne denebilir ki :))

• Ben sana gol atarsin demiyorum kaleye sut cek diyorum :) kaybedecegin ne var? En fazla dizinde uyuyamazsin buradan göründügu kadariyla ;)

• pijamalarını getirmeyi unutma diyim bari yarın gelmeden önce. :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • böyle arkadaşlık olmaz..

0|0
    0|0
    • kendisi Türk değil.
      onu söylemeyi unutmuşum.. ama fark edermi bilemem

• farketmez tabiiki yabancı ya da türk. bence bu arkadaşlık değil dediğim gibi.

• sağol :) bu akşam o akşam

• dünyaahiret bacımdamısın sen daha

0|0
    0|0
    • yok , aksine tam tersi ama ne yapsam bilemedim.
      aslında en iyisi açık açık belli etmek.
      ama yanlış hareket edip eldekinden de olmak istemiyorum

• kendinden olmak derken tam olarak anlayamadım.

kendime güveni kaybetmeyi mi diyorsun

• yo olanların olduktan sonraki olayların verdiği ağırlıkların düşünmedeki kaybolabilme ihtimalinden belki zor düşündür yorar kızı seni gözler yorullur ya kitledinmi biliyon kapıyı

• iş var onda

0|0
    0|0
    • bir iki adım atıyorum geri kaçıyor.

ne yapmamı bekliyor acaba

• romantik olmaktan kastım mum değil senin çok şey öğrenmen gerek hemcinsim :)

• romantiklik diyince aklına ne geliyor ki senin :)

az bir yardım eyle yarın akşam geliyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...